"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlak Markanız Ne Kadar Eğlenceli?

Emlak markanızın renkli bir logosu olabilir veya harika logo tasarımınız ile eksiksiz bir markanız olabilir. Bir emlak markanız varsa, ev ilanları ve portföy kartları gibi işinize yarayacak pazarlama araçları düşünmüş olabilirsiniz.

Peki ya markanız için eğlenceli olan bazı şeyleri düşündünüz mü?

Yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde emlakbroker.com'da Buket'çe hazırladığım bir dizi eğlenceli şey var.

Eğlenceli şeyler, bağlantılar kurmanıza ve güçlendirmenize yardımcı olan ve işinizden keyif almanızı sağlayan öğelerdir. İşte emlak markanıza biraz eğlence eklemek için harika fikirler!

Not kartları ve zarflar – Not kartlarını seviyorum, çünkü bunlar bir teşekkür notu, check-in, yıldönümü notu ve hatta bir emlakçıya tavsiye için teşekkür etmek için kullanılabilir. Bu zarfları biraz eğlenceli hale getirin çünkü bu zarf ve not kağıtları genellikle geçmişteki müşterilere ve bir ilişkiniz olan kişilere gidecektir. Zarfların gücünden geçen makalelerimizde bahsetmiştik ama şimdi normal iş zarflarınıza ek olarak not kartı boyutunda bir zarfınız olduğunu hayal edin.

Çıkartmalar – Çıkartmalara bayılırım! Çıkartmalar hediyelerde, su şişeleri gibi içecek araçlarında, belgelerinizi sakladığınız dosyalarda ve sunum klasörlerinde kullanılabilir (bazı emlakçıların özel markalı klasörleri vardır, ancak diğerleri emlak ofislerinin klasörünü kullanır, bu durumda bir çıkartma iyi bir seçenektir), dizüstü bilgisayar kılıfları ve hatta arabalarda. Çevrimiçi Sticker siteleri, çıkartmaların yazdırılması için iyi bir seçenektir.

Promosyon Malzemeleri – Hepsiburada.com, Çiçeksepeti.com gibi e-ticaret sitelerinde yer alan özel baskılı hizmet veren satıcılar, kalem ve not defterlerinden gömleklere, soğutuculara ve USB sürücülere kadar her şeye bir logo uygulayabilir. Hatta anahtarlıklar, çip klipsleri, anahtar şeklindeki stres gidericiler ve dış mekan termometreleri bile var. Sadece bir şeylere sahip olmak için çeşitli şeyler almanın hayranı değilim, ancak yankı uyandıran bir şey görürseniz ve onu eşyalarınızdan birine eklemeyi hayal edebiliyorsanız, ekleyin!

Artık eğlenceli bir marka oluşturmak için harika fikirlere sahipsiniz. İşinize biraz wow faktörü eklemek ve eğlenceli öğelere sahip olmak istiyorsanız eğlenceli promosyon ürünleri satan siteleri inceleyebilirsiniz.

DİĞER HABER
19 Aralık 2023