"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlak Ofisi Dekoru Nasıl Olmalı?

Biraz çaba ve yaratıcılık ile, herkes güzel bir emlak ofisi oluşturabilir. İyi bir emlakçı işinin her bir parçasının pazarlama hakkında olduğunu bilir.

Emlak ofisiniz için pazarlama ve dekor güzel bir denge oluşturur. Müşterilerinize rahat, şık ve anlaşma yapmaya hazır hissettiren profesyonel ve etkili bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  • İlk olarak, güzel, yüksek çözünürlüklü yerel fotoğraflardan oluşan çeşitleme yapın. Bölgenize ait fotoğrafları çeşitli ebatlarda çerçeve yaptırın ve ofisinizin ana duvarlarına asın. Fotoğrafları ofiste görsel bir odak noktası yapın, fotoğrafları dengeleyin.
  • Bölgenizin imar durumunu belirten büyük bir haritayı, müşterilerinizin rahat görebileceği şekilde çalışma odanıza asın.
  • Portföyünüzdeki gayrimenkulleri işaretlemek için, emlak türlerine göre renkli kalemle işaretleyin. Çevrenizdeki emlak ofislerini ve yeni başlayan inşaat projelerini renklendirin.
  • Her ofis dekoratif çiçek saksıları ve aranjman ile dekore edilmelidir. Her biri kendine ait farklı tema ve renk olmalıdır. Örneğin kırmızı bir vazo tercih ederseniz, kırmızı loş ışık ve sarı papatyaları vazoya ekleyin. Erkekler ofisinde çalışıyorsanız, bir antika futbol topu veya minyatür model bisiklet, otomobil aksesuarlarını dekor olarak kullanabilirsiniz.
  • Müşteriler için rahat kanepeler ve sandalyelere sahip olmak, emlak ofisleri için en önemli obje. Müşterilerinizi kendi evlerindeymiş gibi hissedebilecekleri bir ortam oluşturmalısınız.
  • Toplantı odanızda sunum için bir projeksiyon cihazı ve televizyon gerekli. Müşterilerinize portföy sunumlarınızı yaparken teknolojiden yararlanmanız modern emlak ofisi görünümüne sahip olduğunuzu yansıtır.
DİĞER HABER
12 Kasım 2014