"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlak Sektöründe Profesyonelliğin ve Lüksün Buluştuğu Blog!

Bir gayrimenkul danışmanı, rekabetin son derece çetin olduğu emlak piyasasında rakiplerine rağmen hizmet etmeyi düşündüğü müşterilerine bir şekilde farkını göstermek zorundadır ki müşteriler bu kadar kum tanesinin arasında çakıl taşlarını hemen farkedebilsin. Evet bu yazılanları bu sektörde başarmak çokta kolay olmayabilir. Ama işinize yatırım yapar, emek harcar ve sunmuş olduğunuz hizmetin eşsiz olduğuna dair inancınızı korursanız insanlar sizi fark edecektir.

Emlak sektörünün bugün hali hazırda ihtiyaç duyduğu yegane şey profesyonellik. Her ne kadar, sokak başı geleneksel diye tabir ettiğimiz emlakçılara rastlamak mümkün olsa da, bu alanda gelişimine yatırım yapan, sürekli eğitimi işinin ayrılmaz bir parçası olarak gören ve emlak kariyerini profesyonel bir şekilde icra edebilen danışmanlar neredeyse çok az.

Emlakbroker.com ekibi olarak gayrimenkul danışmanlarının uzmanlık alanları ile ilgili bir blog açmasının kendilerine sağlayacağı "maksimum faydalar" hakkında bir çok makale yazdık. Sizinle iş yapmak isteyen potansiyel müşterileriniz  kim olduğunuz hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceklerdir (biraz empati) . Bunun için internet dünyasında (Google başta olmak üzere) sizinle ilgili bir araştırma yaparak, Facebook, Linkedin ve İnstagram sosyal medya hesaplarınızı yakın takibe alacaklardır. Gayrimenkul sektörü perakende sektöründen çok farklı ve son derece ciddi sorumlukları olan bir iş koludur. Bunun içindir ki potansiyel müşterilerinize uzmanlık alanındaki deneyiminizi sadece sosyal medya hesaplarınızdan yapmış olduğunuz paylaşımlardan oluşmadığını göstermek zorundasınız. 

Emlak sektörünün bilişimsel alandaki varlığını bir üst kulvara taşıyan Arda; kurmuş olduğu bloguyla, gayrimenkul danışmanlığının sadece gerçek hayattan ibaret olmadığının da altını çizmiş oluyor.

İşte bu sektörde görmeyi arzuladığımız, ihtiyaç duyduğumuz, kaliteli ve nitelikli çalışmayı karşılayabilecek, profesyonelliği kendine ilke edinmiş bir blog çıkıyor karşımıza: blog.aysefugenarda.com

Türkiye ve dünyadaki lüks gayrimenkul piyasasını yakından takip ederek bu sektördeki dinamikleri canlı tutmayı başaran Arda; lüks dünyasına ait blogunda oluşturduğu ilginç ve değerli içeriklerle edindiği bilgileri, tecrübelerini ve emlak sektöründe gördüğü farklı kapıları geniş kitlelere ulaştırıyor. Gayrimenkul sektörü ile yakından ilgili olan her profesyonelin lüks gayrimenkul dünyasında yeni ufuklar keşfetmesi için Ayşe Fügen Arda’nın blogunu takip etmesi oldukça fayda sağlayacaktır.

Emlağı lüks bir sanata dönüştüren Arda’nın blogu ile lükse dair eski düşüncelerinizi bir kenara bırakıp, yeni ve farklı bakış açıları yakalamanın keyfini sürebilirsiniz.

Lüks Gayrimenkul Ve Tasarım Zevkini Buluşturan Blog

Lüksün, emlak sektörüne ahenkli bir yansıması olan blogda lüks tutkunlarını bekleyen ilginç, değerli ve size yeni bir şeyler katacak olan içerikler sitede iyi vakit geçirmenizi sağlıyor. Her geçen gün farklı konularda eklenen içerikleri okuduğunuzda, bir yandan lüks alanında doyurucu bir bilgiye ulaşırken, bir yandan da lüks tasarım zevkinizi irdelemeye başlıyorsunuz. 

"Lüks Konut" uzmanlık alanında önde gelen danışmanların arasında yer alan  Ayşe Fügen Arda blogunda yer verdiği detaylarla herkesin zevk sahibi ve lükse yakın yaşamasının olanaklarını sunarak gayrimenkul sektöründe lüksün abartı ya da ulaşılamaz bir tabu olduğu anlayışını tamamen değiştirmeyi hedefliyor.

Emlak sektörünün farklı pencerelerden, daha geniş perspektifte de değerlendirilebileceğini gözler önüne sermesi ile beğenimizi kazanan blog.aysefugenarda.com’un emlak sektöründe faaliyet gösteren profesyonellere ışık tutacağına inanıyoruz.

Blogdan ilginç bulduğumuz yazıları sizlerle paylaşıyoruz, keyifle okumanızı tavsiye ederiz. 

Dünyanın En Lüks Ve En Pahalı Kalesi Château Louis XIV

İstanbul'un En Eski Evi: Kavafyan Konağı

Dünyanın En Sıra Dışı Evi

Dünyanın En Pahalı Kitapları 

Gayrimenkul danışmanlığına farklı bir değer ve kalite getirme ilkesiyle hareket eden Ayşe Fügen Arda, lüks gayrimenkul dünyasına ait içeriklerden oluşan bloguyla bunu bize kanıtlıyor.

Ayşe Fügen Arda Neden Bu Kadar Başarılı?

Bir işi severek yapmak, o işin mükemmel olması için kaçınılmaz tek yol olarak karşımıza çıkar. İşini zevkle ve emek vererek, değer katarak, daima üstüne bir şeyler koyarak yapmaya çalışan ve bu nedenle müşterilerine benzersiz hizmet verebilmek için Coldwell Banker Los Angeles ve Coldwell Banker Miami’de “Lüks Konut Satış Uzmanlığı” eğitimini alan Arda, blogunda gayrimenkul dünyasını lüksle buluşturarak; gayrimenkulden dekorasyona, tasarımdan mimariye lüks konusunda oldukça geniş bir yelpazede bilgiler paylaşıyor.

Kendisiyle aynı sektörde çalışanlara nispeten değişim ve gelişimleri kucaklayan Arda; emeğinin ve hak ettiği değerin karşılığını da bu sayede almış oluyor. Sektörde pek çok profesyonelin göremediği fırsatları gerektiğinde risk alarak gerçekleştirmeye çalışan Arda, müşterilerine maksimum düzeyde kaliteli hizmet veriyor. Bu anlamda bizim de beğenimizi toplayan ve kendisini yakından takip ettiğimiz Ayşe Fügen Arda’ya başarılarının devamını diliyor, ortaya koymuş olduğu başarılı çalışmalarla meslektaşlarına örnek ve ilham olmasını diliyoruz.

DİĞER HABER
08 Eylül 2017