"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
EmlakBroker Bugün 6 Yaşında!

Bugün güzel bir duyguyu sizinle paylaşmak için yazıyoruz. 2012 yılında emlak sektörüne ilk adımını atan ve günümüzde sayısı on binleri aşan nitelikli danışmanlara faydalı paylaşımlar yapan blogumuz 6. yılını kutluyor. Hedef kitlesini yalnızca “Gayrimenkul Danışmanları”nın oluşturduğu emlakbroker.com yoğun ilgi ve bağlılıkla 6 yıldan bu yana severek takip ediliyor, okunuyor.

Ekibimize iletmiş olduğunuz güzel içerikli mesajlarınız bu işin arkasında çalışan tüm ekibe moral kaynağı oluşturuyor, bundan dolayı sizlere ilginiz, sevginiz ve güzel iletileriniz için çok teşekkür ediyoruz.

Öncü, Eşsiz ve Bilgi Dolu Bir Kaynak Bizimkisi

Emlakbroker.com ekibinin bu sektör adına büyük bir hedefi vardı; emlak kariyerinizde başarılı olabilmeniz için gereken tüm bilgiyi sağlamak ve eşsiz bilgi kaynağı olmak! 6 yıldan bu yana gecemizi gündüzümüze katarak bunu kendimize görev bildik ve büyük bir özenle yazılarımızı sizinle paylaşmaya koyulduk.

Bize en büyük mutluluğu, emlak ekosistemine faydalı aktarımlarda bulunmak verdi. Hiçbir mum bir başka mumu tutuşturmakla ateşinden bir şey kaybetmiyordu. Biz denedik ve doğruluğunu sizinle ispatladık. Biz kaybetmedik hep kazandık ayrıca kazandırmak için de çok çabaladık.

Paylaştığımız bilgilerin ışığında kendinize güzel ve yeni şeyler kattığınız ölçüde gururlandık, mutlu olduk.

Her türlü sosyal mecrada yer edinmeye çalıştık. Biraz daha fayda biraz daha yenilik diye diye 2018 yılını tamamladık.

Yıllar bazı şeyleri eskitebilirdi ancak biz değişimin güzel olan kısmını kendimize pay biçtik. Teknolojiyle harmanlanmış gelecekte sizin de yer almanız için paylaşımlarda bulunduk.

Gün oldu kötü senaryoları aktarıp değişimin gerekliliğini haykırdık.

Gün oldu güncel bilgileri paylaşıp yeni atılımlar yapmanıza vesile olduk.

Biz sizi çok sevdik. Bu sevgimiz 6 yıldır eksilmeden devam ediyorsa, hala büyük bir tutkuyla ve heyecanla klavyenin başına oturup yazabiliyorsak, okurlarımızın paha biçilmez desteği sayesindedir.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.
Fakat, emlak sektörüne faydalı olabilmek için çok çalışıyoruz.

Geçmişte Neysek Gelecekte Aynısıyız!

Geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır bir nebze (iddialı olmayı seviyoruz bildiğiniz gibi). Aynıyız diyoruz ama sakın yanlış anlayıp da değişim/dönüşüme önem vermeyeceğiz gibi görünmesin. Çalışma stilimiz aynı kalacak. Size ve emlak sektörüne dair bilgi aktarma tutkumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Bilgi akışımıza dair güven veren bir çizgi oluşturduysak bunda her okuyucumuzun payı var demektir.

Her gün onlarca yeniliği takip ediyor, saatlerce, günlerce okuma yapıyor, sizin karşınıza donanımlı çıkmak için çok emek veriyoruz. Kitaplardan filmlere, sosyolojiden felsefeye, psikolojiden mühendisliğe, mimarlığa, işletmeye, iktisada, teknolojiye ve daha birçok bilim dalına ulaşana dek durmadan, yorulmadan araştırmalar yapıyoruz.

Geçmiş birçok şeyi eskitebilir ama her şeyi değil; mesela bizi. Daha bir dünya bilgi öğreneceğiz, uygulayacağız ve paylaşacağız. Eskimek öyle kolay değil sevgili okurlarımız.

 Biliyor musunuz? Emlakbroker.com'u takip edenlerçenesi kitlenmiş kişilere bile sakız satabilirler.

Hep Mi Paylaşım Diyenlere: “Evet Biz Hep Paylaşıyoruz!”

Vakit nakit olabilir ancak biz sizin vaktinizi daha değerli kılmak ve daha çok kazanabilme yollarınızı geliştirmek için çalışıyoruz.

Güncel ve faydalı içerikleri tarayıp, birçok makaleyi ve kitabı sentezleyip, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek size farklı bakış açıları kazandırmak ve yazılmayanları yazabilmek için çok ama çok çabalıyoruz.

Belki sosyal medyada attığınız bir beğeniyi etkisiz sanıyor olabilirsiniz ancak bu konuda yanılıyorsunuz. Yaptığınız her yorum ve paylaşım bizi motive ediyor. Bizi ileriye götüren her eylemin yakın takipçisiyiz. O kadar ince ayarlı bir iş ki bizimkisi. 

Biz iddialı sözleri severiz. Bunu fark etmiş olabilirsiniz, okuduğunuz yazılarımızda. Kendimizi motive etmek isterken sizi de motive etmeye çabalıyoruz. Bu çabalar hepimiz için. Gelişmeyi tek taraflı düşünmüş olsak dile kolay istikrarlı bir 6 sene olmazdı... Öyle değil mi?

Yazı yazmayı ve yazdıklarını paylaşmayı seven okuyucularımıza bir not: Türkiye’nin lider emlak ve teknoloji bloğu emlakbroker.com’da yazılarınızı paylaşmak isterseniz bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Yenilik İsteyenler

Emlak sektöründe yenilik ve değişimlere odaklanan emlakbroker.com ekibi olarak biz 2018’deki performansımızı- hatta misli olarak daha iyisini- 2019’da da gösterebileceğimizi taahhüt ediyoruz. Başarı kapılarını aralayacak yeni ve durağan olmayan fikirlerle zenginleşmiş içeriklerimizi yayınlamaya devam edeceğiz.

Bizim yeni ve iddialı projelerimiz hazır, yalnızca takvim yaprağının değişmesini bekliyoruz. 2019 yılı hepimizin yılı olmalı.

Emlakbroker.com da bu yüzden vardır. Biz emlak sektörünün Türkiye’deki Spotify’ıyız. Ekip olarak her gün makalelerimiz ile emlak sektörüne dair koca bir kütüphane oluşturuyoruz. Binlerce kaynak sunuyoruz. Ve her bir içerik parçası analiz edilerek size düzenli olarak emlakbroker.com üzerinden iletiliyor.

Üstelik içeriğimiz ücretsiz ve kaliteli…

Kutlama Bitti Çalışmaya Devam…

Son olarak içinizi ısıtacak bir şeyler ekleyecek olursak; sizin için hazırladığımız içerikleri büyük bir keyif alarak yazıyoruz (3 kahve, bir demlik çay ve kafein içerikli gıdalar tüketip saatlerce uykumuzdan feragat etsek bile). Umarız siz de bir kahve/çay ve keyifli müzikler eşliğinde yazılarımızı okurken keyif alıyorsunuzdur.

Biz hep burada, size güzellikler ve mutluluklar içerisinde faydalı içerikler üretmek için çalışıyor olacağız.

Nice yıllara emlakbroker.com

DİĞER HABER
11 Aralık 2018