Mail listemize abone oldunuz mu?
EmlakBroker.com 5 yaşında! 

EmlakBroker, bugün 5 yaşında!

2012 yılında emlak ekosistemini içerisine ilk adımını atan ve bugün onbinlerce nitelikli danışmanın ziyaret ettiği  blogumuz 5. yılını kutluyor. Hedef kitlesi sadece "Gayrimenkul Danışmanları" olan blogumuz değerli meslektaşlarımız tarafından da oldukça ilgi görüyor. Ekibimize gönderdiğiniz övgü dolu mesajlarınız ile her yayınımızda beğeni ve paylaşımlarınızla bize olan katkınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Mükemmel Bilgi Kaynağı

Emlakbroker.com ekibi ile yola çıktığımız günden bu yana emlak sektörünün içerik kaynağı olmayı kendimize hedef edindik. Sizce buradaki amaç neydi? Yalnızca içeriği dolu makaleler hazırlayıp gelen geri dönüşlerin verdiği hazzı tatmak mıydı?

Elbette ki değil.

Burada çok daha büyük bir amaca hizmet edildiğini belirtmek isteriz. O da emlak ekosistemine fayda sağlamak.

Hazırladığımız makalelerin her biri, emlak ve teknoloji dünyasına ilişkin farklı bir bilgiyi sizlere aktarıyor. Pazarlamadan, girişimlere, müşteri ilişkilerinden satış tekniklerine kadar bu sektörün parçası olan daha pek çok konu hakkında araştırmalara, uzman görüşlerine ve kendi yorumlarımıza yer veriyoruz.

Sunduğumuz bu bilgiler karşılığında aldığımız geri dönüşler ise emlak sektöründe farkındalık oluşturmak adına ne kadar büyük yol kat ettiğimizi bize gösteriyor ve bununla gurur duyuyoruz.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Fakat, emlak sektörüne faydalı olabilmek için çok çalışıyoruz.

Yeni tasarımımız ile yayına girdiğimiz dönemde ise sitemize sizlerin de katkıda bulunabileceği yepyeni bir bölüm ekledik. Emlak profesyonellerini ağımıza katarak onların kıymetli fikirlerini ve tecrübelerini sitemizde yayınlayacağımız bu bölüm, emlakbroker.com aracılığı ile emlak ekosistemine sizlerin de katkıda bulunmanızı sağlayacaktır. Bu işbirliği, sektördeki kaynaşmayı sağlamayı hedeflerken sektöre dair yeni fikirlerin ortaya çıkmasını da amaçlıyor.

Not: Türkiye’nin lider emlak ve teknoloji bloğu emlakbroker.com’da yazılarınızı paylaşmak isterseniz bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Ve son bir şey daha. Emlak sektörünün geleceğine odaklanan emlakbroker.com ekibi olarak 2018 yılı içerisinde emlak ekosistemini güçlendirecek ve danışmanların kariyer yolculuğunda başarı sınırlarını genişletecek yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.

EmlakBroker ekibi sizler için araştırmaktan ve yazmaktan büyük keyif alıyor. Umarız siz de okumaktan ve takip etmekten aynı keyfi alıyorsunuzdur.

O zaman çok yakında yeni sürprizlere hazır olun diyerek, emlakbroker.com ile özdeşleşen ve sizler tarafından da çok sevilen bir sözümüz ile yazımızı burada noktalıyoruz :) 

Biliyor musunuz? Emlakbroker.com'u takip edenler çenesi kitlenmiş kişilere bile sakız satabilirler.

Nice yıllara EmlakBroker!

DİĞER HABER
12 Aralık 2017