“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
ERA Franchise Sistemleri’nin Başına Susan Yannaccone Geliyor

Emlak sektöründe küresel ölçekte en değerli franchising lideri olarak nitelendirilen ERA Gayrimenkul, bugün ERA Franchise Sistemleri’nin CEO görevine ve başkanlığına Susan Yannaccone’nin getirileceğini duyurdu.

Şimdiye kadar ERA Baş İşletme Görevlisi olarak hizmet veren Susan Yannaccone, artık Franchise Sistemleri’nin başına geçmeye hazırlanıyor. Gayrimenkul franchising alanındaki yirmi yıllık deneyimi ve emlak sektöründeki yaygın itibarı ile firmalarına büyük katkısı olacağını düşünen ERA Gayrimenkul yetkilileri, Susan Yannaccone’nin 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren görevine başlayacağını da belirtti.

ERA’nın ana firması olan Reology Franchise Group’un CEO’su ve Başkanı olan Alex Perriello, bu konudaki düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Susan Yannaccone, ERA Gayrimenkul’e katıldığından beri ismini sektörde duyurmayı başaran ve saygınlık kazanan dinamik bir gayrimenkul lideridir. Onun stratejik düşünme yeteneği, güçlü iş zekâsı ve seçkin ilişki becerileri, bu görevde ona muazzam bir başarı kazandıracaktır. Susan Yannaccone’in kariyerinde bir adım daha ileri atması için bundan daha iyi bir fırsat olamazdı.”

2009 yılından beri ERA Gayrimenkul’ün CEO’su ve başkanı olan Charlie Young, Reology Franchise Group’taki liderliğini bırakacağını dile getirirken, Susan Yannaccone ise yeni edineceği görev hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“ERA Gayrimenkul marka ağına liderlik etme görevini üstleneceğim için büyük gurur duyuyorum. Dünyanın dört bir yanındaki emlak brokerları, alıcılar, satıcılar ve firmalar ile büyük bir aile olan ERA Gayrimenkul’de çok iyi işler başaracağımızı görebiliyorum. Stratejik istikametimiz çok açıktır. Planımızın köşe taşlarını oluşturacak olan yenilikler ile daha fazla büyümek için kendimize bir yol haritası çıkaracağız.”

Susan Yannaccone’in Kimdir?

2015 yılının Temmuz ayında ERA Gayrimenkul ailesine katılan Susan Yannaccone, yenilik ve büyüme alanları üzerine odaklanarak firmanın ileri doğru adımlar atmasına yardımcı oldu.

2016 yılının başlarında ise ERA’nın Reology tarafından geliştirilen Zap teknoloji platformu ile bağlantı kurarak gayrimenkul franchising alanına yenilik getiren bir kilometre taşı olmasına büyük katkı sağladı.

ERA’ya, dünyanın dört bir yanından binlerce emlak brokerı ve emlak firmasının web siteleri ile bağlanmasını sağlayan yetkililer, çok geniş bir internet ağına sahip olmayı başardılar.

DİĞER HABER
02 Ağustos 2016