"Tüm doğru malzemelere sahip olmakla her zaman iyi bir pasta yapılmaz." Emlak Broker
Evareium Gayrimenkul Yatırımları İçin ICO’yu Başlatıyor

Blockchain teknoloji geliştiricisi ve emlak yatırım girişim şirketi Evarei, ilk Evareium satışlarının bu hafta başlayacağını ve bireysel yatırımcılara bu dijital parayla mülk satın alma imkanı tanıyacaklarını duyurdu.

Evarei yaptığı açıklamada Dubai ve Orta Doğu’dan başlayarak emlak yatırımlarını yönetme konusunda benzersiz bir dönüşüme öncülük etmek istediklerini belirtti. Bunu gerçekleştirmek için de firma kendi kripto para birimini yaratırken, yatırımcıların para yatırdığı ya da yönettiği mülklerde hisse satın almasına izin verecek. Aynı zamanda bu yatırımların sağlayacağı getirilerden de kâr elde etme şansı yakalayacaklar. 

Evarei CEO’su Stefan Hickmott da bir açıklama yaparken, kanıtlanmış modeller üzerine bir platform kurduklarını söyledi. Hickmott’a göre Evareium’un asıl amacı, emlak yatırım ve operasyonlarının dijitalleştiği bir ekosistem kurmak.

Hickmott, geniş çapta global özel sermayeyi bozmanın her zaman için kendi stratejik gündemlerinde olduğunu söylerken, Evareium’un da bunu başarmaya yönelik ilk aldım olduğunu dile getirdi. Evareium ilgi uyandıran ve yenilikçi bir ekosistem modeli kullanırken,, emlak unsurları ve hissedarlar arasındaki etkileşimi tamamen merkezi olmayan, dijital hâle gelmiş bir çağa taşıyor.

Kısacası, daha önce erken sermaye artırımı için çeşitli özel yatırımcılar tarafından desteklenen proje, şimdi de gerekli fonu toplamak ve varlıkları elde etmek için tamamen kamuya açılacak.

DİĞER HABER
12 Mart 2018