Mail listemize abone oldunuz mu?
Everyhome Girişimi İle Artık Tüm Evler Satılık

Everyhome, henüz ilana çıkmamış mülklerin satılması için ortam oluşturan, aynı zamanda profesyonel emlak satış uzmanları ile çalışabileceğiniz, eski tip pazarlık yöntemini kullanıcıların kontrolünde internet ortamına taşıyan bir web girişimidir.

Everyhome platformunu diğer emlak sitelerinden farklı kılan en önemli özellik, satılık olsun ya da olmasın ilgilendiğiniz bir gayrimenkul var ise onu almanız için bir fırsat sağlamasıdır. Örneğin, bir ev beğendiniz fakat şu an satılık değil, ancak belki ev sahipleri yakın zamanda taşınacaklar; Everyhome aracılığı ile mülk sahibi, gayrimenkulu ile ilgilenildiğini öğrenir ve satmaya karar verebilir. Diğer açıdan; bir ev sahibi, evini satmaya karar verdiğinde Everyhome platformuna ekleyerek teklif almaya başlayabilir ve evi görmeye gelenler için bir randevu planı ayarlayabilir.

Everyhome, satılık ilanı için özel hesaplamaları ve pazar verilerini kullanarak satıcıya fiyat önerisinde bulunabiliyor,ancak satıcı isterse kendi belirlediği bir fiyattan ilana çıkabiliyor.

örneklemeDiğer emlak satış siteleriden farklı olan ve işe yarayan bir özellik de, standart konum bilgilerinin, fotoğraf eklenmesinin yanı sıra satıcılara “Bu evde sevdiklerim” başlığı altında sattıkları evi kendilerinin tanıtmasını önermesi(burası potansiyel alıcılar için harika).

EveryHome’u farklı yapan bir diğer özellik. Kalıplaşmış tanıtım cümlelerinden farklı olarak ev sahibinin cümleleri daha dikkat çekici ve kendine özgü olmakta, alıcıyı teşvik etmek konusunda pozitif bir etki yaratmaktadır.

Bu platformun getirdiği bir diğer imkan ise Hibrid satış modeli. Müşterinin talebi doğrultusunda, EveryHome’un anlaşmalı olduğu emlak profesyonelleri de sürece dahil olabilmektedir. Bir temsilcinin sürece dahil olması istenirse, satış gerçekleştiğinde 4000$lık bir bedel alınıyor.

Everyhome websitesi, hem arka planda hem de görsel açıdan modern ve kullanıcı dostu bir girişim. Menü ve tasarım kullanıcının emlak alım satım sürecinde dikkat edilmesi gereken temel ve önemli noktalara odaklanmasını sağlayacak şekilde hazırlanmış.

Kısaca özetelyecek olursak EveryHome girişimi, satılık olan ya da olmayan her evin piyasaya dahil olmasını sağlamak istiyor.

Umarız, tanıttığımız bu tür yenilikçi iş modelleri ülkemizde ki emlak girişimcileri tarafından hayata geçirilir. Ülkemizde böyle faydalı iş modellerine emlak sektörünün gerçekten ihtiyacı var. 

Emlak girişimcileri, diğer girişimler yazılarımızı da okuyabilir, emlak sektöründe global dünyada ne gibi yenilikler ve girişimler hayata geçiriliyor öğrenebilir ve yeni iş modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

DİĞER HABER
20 Nisan 2016