"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein

Gayrimenkul Danışmanları İçin Yeni Bir Girişim: Rekid

Emlak sektörünün dinamikleri her geçen gün değişiyor. Bu değişim neticesinde emlak ekosistemine dair farklı ve özgün girişimleri emlakbroker.com ekibi olarak sizlere tanıtıyoruz. Teknolojiyi emlak danışmanlarının fayda sağlayacağı bir yapıda buluşturan Rekid bu yeni girişimlerden biri. 

Profesyonel emlak danışmanlarının iş yaşamı için farklı yeniliklere sahip Rekid, gayrimenkul danışmanları için arz-talep eşleştirme sistemiyle çalışıyor ve danışmanlar için hem zaman hem de pazarlama bütçesi açısından önemli bir avantaj sağlıyor. 

Profesyonel gayrimenkul danışmanları için geliştirilen uygulama üzerinde arz ve talepler kolaylıkla paylaşılabiliyor. Ayrıca uzmanlık bölgesindeki tüm ilanları, talepleri ve işlemleri hızlıca arayabiliyorsunuz. Rekid, sıradan bir emlak ilan sitesi olmaktan daha farklı diyebiliriz. Emlak danışmanları dünyasında geçerli bir beklentiyi karşılayan uygulama, uzun zamandır eksikliği hissedilen aplikasyon açığını da kapatıyor.

Emlak Danışmanlığında Yeni Bir Deneyim

İş gücünü kolaylaştıran özelliklere sahip bu uygulama sayesinde farklı profesyonellerle paylaşımda bulunan danışmanlar, paylaşım ağının bir parçası hâline geliyor. Bireysel bir gayrimenkul danışmanı ve çok ofisli bir gayrimenkul şirketinin ihtiyacına yönelik yenilikler sunan uygulama, farklı seçenekler ekseninde tasarlanmış. Uygulamanın özellikleri içerisinde yer alan gündemi takip etmek, müşterileriniz için ideal ve hesaplı krediyi bulmak, işlem bitiminde alacağınız hizmet bedelini hesaplamak emlak danışmanları için oldukça faydalı servisler olarak ön plana çıkıyor.

Rekid Uygulamasının Danışmanlara Sağladığı Avantajlar

Bulunduğunuz bölgede ve uzmanı olduğunuz alanda yer alan etkileşimlere ulaşma sürecini kısaltan uygulama, kolay bir kullanıma sahip. Hızın büyük önem arz ettiği günümüz iş dünyasında danışmanlar, müşterilerin arz ve taleplerini Rekid’in süratli yapısı ile vakit ve efor kaybetmeden sonuca ulaştırıyor. 

Gayrimenkul danışmanlığı, geçerli bilgi donanımıyla ilerlemeye ihtiyaç duyan bir meslek haline geldi. Profesyonellerin bilgiye ulaşması, hesaplamalar yapması, bunları müşterilerine doğru ve hızlı biçimde aktarması oldukça önemli. Emlak profesyonelleri satışına ya da kiralanışına aracılık ettiği gayrimenkulleri ve müşteri taleplerini kendi ağında paylaşabiliyor.

Müşteriniz için aradığınız gayrimenkulü kısa sürede talep kriterlerine uygun bir arzla eşleştirmek için tasarlananan ve bu süreci kolaylaştıran girişim, portföyünüzdeki gayrimenkullerin ilanlarını girdiğinizde çözüm ortaklarınızdan gelen taleplere de hızlı yanıt veriyor. 

Rekid, iş dünyasında portföyünüzü geniş kitlelere ulaştırmak ya da taleplerinizi kısa sürede çözümlemeniz için geçerli yenilikler sunuyor. Alım/satım sürecinde zamanı, bütçeyi ya da müşteriyi kaybetmemek mühim. Danışmanların arz ve taleplerini hızlı bir biçimde eşleştiren bir girişim olarak bu ekosistemdeki yerini alan Rekid, emlak dünyasında yarattığı faydalı yenilikler eşliğinde yolculuğunu sürdürüyor.

Uygulama iOS için App Store'dan ve Android platformu için Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Çok yakında uygulamayı web sitesi üzerinden kullanmak da mümkün olacak. 

DİĞER HABER
02 Aralık 2018