“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Gayrimenkul Müşterileriniz Her Yerde Canlı Olarak Gösterilen Bir Eve Nasıl Götürülür?

Gayrimenkul, ekonominin COVID pandemisinin ekonomik etkisinden büyük ölçüde kurtulmuş bir köşesidir. İnsanların belirsiz zamanlarda ev sahibi olma isteği, muazzam genişlemeye ve rekor kıran işlem hacmine yol açtı.

Önce güvenliği düşünmeliyiz

Birçok alıcı, inceleme ve incelemeye tabi olarak ev satın alıyor. Başka bir deyişle, alıcılar çoğu zaman bir evi yerinde görmeden teklifler sunuyor. Bugün ev satın alanların çoğu canlı yayın gösterilerine güveniyor. Bu oldukça basit bir yöntem. Bir emlakçı kameralı telefonunu açar ve konuşarak ve kamerayı odalara çevirerek evin içinde yürür.

Fakat emlakçıların çoğu, bunu birden çok kanal için birden çok kez yapmak istemez. Bir Facebook Live, ardından bir LinkedIn Live, ardından bir Youtube Live ve ardından bir Twitter Live yapmak istemiyorlar.

Artık bu zaman kaybı çoklu canlı sosyal medya gösterimleriniz için bir çözüm var.

Restream.io'yu deneyin

Restream.io, tüm sosyal medya platformlarınıza aynı anda akış yapmanızı sağlıyor. Hatta bu arada canlı izleyicilerinizden gelen yorumları okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Gayrimenkul canlı yayınlarınız için Restream.io'nun yeteneklerini artıran farklı sosyal platformlara birçok özellik ve bağlantı var.

Siz de bir canlı yayına çoklu sosyal medya mecralarında basit bir şekilde başlayabilirsiniz.

  • restream.io adresini ziyaret edin ve ücretsiz hesabınızı oluşturun.
  • Giriş videosunu izleyin
  • Kanal ekle düğmesini tıklayın ve Facebook gibi bir hesap seçin - bu noktada restream.io hesabınıza izin vermek için Facebook kimlik doğrulama programından geçeceksiniz.
  • Ardından canlı yayınınızı başlatın.

Bu kadar basit, canlı akışınız aynı anda tüm bağlantılı sosyal medya izleyicilerinize yayınlanacaktır.

DİĞER HABER
28 Haziran 2022