"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Gayrimenkul Sanal Turu Oluşturmanın En Hızlı ve Basit Yolu: Photofing

Bu makalemizde emlak brokerları için son derece kullanışlı bir uygulamadan bahsedeceğiz. Sanal turla ilgili daha önceki makalelerimizi okumuş olan emlakbroker.com takipçileri iyi bilir ki, bu turlar gayrimenkul sektöründe listenizi müşterilerinize sunmanızı sağlayan en gösterişli, en ayrıntılı ve en etkili yöntemdir. Çünkü sanal turlar, emlak danışmanlarının bir gayrimenkulü hem zaman kaybı olmadan hem de en gösterişli haliyle müşterisine sunmasını sağlar.

Tabi ki sanal tur oluşturmak için farklı teknolojiler mevcut. Farklı özelliklere sahip çeşitli uygulamalar sayesinde bir sanal tur oluşturabiliyorsunuz. Ancak bu uygulamaların içinde bir tanesi var ki, emlak danışmanları onunla en hızlı ve en basit şekilde bir sanal tur oluşturma imkânı buluyor.

Photofing Hakkında

Uygulamanın adı Photofing. AppStore’dan indirerek iPhone üzerinden kullanılabilen Photofing uygulaması sayesinde doğrudan veya web tabanlı sanal turlar oluşturabiliyorsunuz. Bu alandaki diğer uygulamaların aksine, Photofing kullanarak bir sanal tur oluşturmak sadece birkaç dakikanızı alıyor. Üstelik uygulama, tamamladığınız sanal turu sosyal medya platformlarında paylaşmanıza, e-posta olarak göndermenize ve web sayfanıza gömülü şekilde eklemenize de izin veriyor. Üye olduktan sonraki ilk 14 gün için ücretsiz olan uygulama, ikinci aydan itibaren aylık iki dolar gibi bir ücret istiyor.

Photofing uygulaması, emlak danışmanlarının işini pek çok anlamda kolaylaştırıyor. Sosyal medya pazarlaması için çok etkili bir metot olan sanal turlar, müşterilerinizin dikkatini çekecek e-postalar atmanızı sağlarken, aynı zamanda satış kapatma aşamasına kadarki süreçte daha az para harmanızı sağlıyor.

Bu programı denemelisiniz!

Photofing ile Sanal Tur Oluşturma

Bir sanal tur oluşturmak için gayrimenkulünüzün fotoğraflarının elinizde olması gerekiyor. Standart bir dijital kamera ile veya akıllı telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları Photofing uygulamasında birleştirerek kolayca sanal tur oluşturabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı bu kadar basit. Daha kısa zamanda daha kaliteli sanal turlar ortaya çıkarmanıza yardımcı olan Photofing sayesinde, müşterilerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

Gayrimenkul gibi yüksek rekabete dayanan bir sektör içinde mücadele eden emlak danışmanları, kendileri için en avantajlı, en az zaman alan, en az harcama yaptıran ve en etkili sonuçları veren uygulamaları tercih etmekle yükümlüdür. Bir adım öne çıkabilmek için size sunduğumuz bu tür uygulamaları denemekten çekinmeyin.

DİĞER HABER
11 Mayıs 2018