"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
GlobalListings.com Google Arama Sıralamasında Zirveye Oturdu


GlobalListings, 400.000'in üzerindeki emlak ilan listesiyle, Google'ın arama sıralamasında zirveye tırmandı. Miami merkezli gayrimenkul teknoloji şirketi olan GlobalListings.com, 400.000'den fazla emlak ilan listesi yüklemesini aştı.

Başlangıçta dünyanın en büyük küresel mülk listeleri ve gayrimenkul arama sitesi olmayı hedefleyen GlobalListings, hedefine emin adımlarla ilerliyor. Şirket dünya çapında şu an aktif olan konut, ticari mülk ve devremülk listelerinde, 400.000'den fazla satış, kiralık, açık artırma ve değişim ilanına sahip. 

Şirket, GlobalListings'in arama motoru Google'da, dünyadaki 'Global Emlak Listeleri' arasında en çok organik sıralamaya sahip web sitesi haline geldiğini açıkladı.GlobalListings'in kurucusu Michael Gerrity, "Şirketin büyümesinde ilan yüklemelerinin alındığı 127 şirketin büyük pay sahibi olduğuna inanıyorum" dedi. 

Gerrity, "Son on yılda emlak endüstrisi gerçekten küreselleşti. Bu, dünya çapında sınır ötesi emlak işlemlerinin artışıyla birleşince, uluslararası mülk listeleri platformlarından biri haline geldik. Bunun için heyecanlıyız." diye konuştu. 

Şirketin bazı emlak endeksi kullanıcıları ve dünya çapında büyük mülk listeleri müşterileri; Auction.com, Cushman & Wakefield, Berkshire Hathaway HomeServices Florida Realty, The Keyes Company, Nest Seekers, Evler ve Arazi Dergisi, Secovi Brezilya, Eyfel Yatırımları Dubai, Fransız Rivierası Gayrimenkul Ağı. 

GlobalListings.com Hakkında

GlobalListings.com, mülk sahiplerine, emlak danışmanlarına, geliştiricilere, gayrimenkul fonu varlık yöneticilerine, GYO'lara, banka REO'larına ve kendi mülk listelerini dünya çapında yüklemeye teşvik edilen ülkelere yöneliktir. 

Siteye üye olarak ücretsiz giriş yapabilir veya ayda bir ilanı ücretsiz oluşturabilirsiniz. Siteye dünyanın pek çok farklı ülkesinden girerek emlak satışı, kiralaması, devre mülk gibi ilanları verebilirsiniz. Sistemde yer alan ilanlara göz atabilir, farklı ülkelerdeki gayrimenkullerin fiyat hareketlerini inceleyebilirsiniz. 

Türkiye'nin de farklı il ve ilçelerinde eğer gayrimenkul ilanınız varsa, siz de dünyaya açılmak için bu siteden yararlanabilirsiniz. Özellikle yabancı yatırımcıların dikkatini çekmek isteyen emlak danışmanları için iyi bir fırsat olacaktır. GlobalListings.com'da şu anda Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Muğla ve Gaziantep'te olan satılık, kiralık, açık artırma ve değişim amaçlı toplam 285 mülk ilanı bulunuyor.

Ayrıca yurtdışına yatırım yapmak isteyen bir gayrimenkul yatırımcısıysanız da site size büyük bir avantaj sağlayacaktır. GlobalListings.com aracılığıyla istediğiniz ülkeden bulduğunuz evleri inceleyebilir ve dikkatinizi çeken ilanlar için bağlantıya geçebilirsiniz. Sitede sol alt köşede de aradığınız ülkeye ait nüfus, gayri safi milli hasıla ve yüz ölçümüyle ilgili kısa bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken globallistings.com adresine girerek araştırmaya başlamak. 

DİĞER HABER
15 Ağustos 2017