“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Her Emlakçının İhtiyaç Duyduğu 5 Zihinsel Sağlık Uygulaması

Akıl sağlığı sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak neredeyse yüzlerce uygulama var. Emlak işinizde zihinsel sağlığınızı izlemenize ve stresi azaltmayı öğrenmenize yardımcı olabilecek 5 iyi hizmeti derledik.

1. Breathe2Relax

Breathe2Relax, vücudun savaş ya da kaç tepkisini azaltması beklenen nefes egzersizlerinde size yol gösteriyor. Egzersizi yapmadan önce stresinizi ölçebiliyor ve bitirdiğinizde, nasıl hissettiğinizi bildiriyorsunuz. Bu sağlıklı nefes alma teknikleri uygulamak ve stresli veya kızgınken yavaşlamak için iyi bir hatırlatmadır.

2. Calm

Bu uygulama uyku kalitenizi iyileştirebilir, stres ve kaygıyı azaltabilir, odaklanmayı iyileştirebilir ve kişisel gelişim rehberli meditasyonlarla kendinizi şımartabilirsiniz. 

3. Talkspace

Talkspace, gün boyunca terapistlerin bulunduğu bir abonelik terapi hizmeti. Özel bir sohbet odasında terapistinize bir mesaj gönderebilirsiniz. Sözleşme olmadan aylık olarak ücretlendirilirsiniz. 

4. Optimism

Optimism, ruh halinizi ve ruh sağlığınızı etkileyen diğer tetikleyicileri kendi kendinize takip etmeye odaklanan bir uygulamadır. Sadece zihinsel sağlığınızı daha iyi anlamak ve stresi azaltmada işe yarayan yöntemler bulmakla kalmaz, aynı zamanda bir sağlıklı yaşam planı da oluşturabilirsiniz. 

5. Sanvello

Sanvello ile, kendinizi daha iyi anlamak için ruh hallerinizi ve sağlığınızı takip etme yeteneğine sahipsiniz. uygulama sayesinde, ruh halinizi ve diğer sağlık alışkanlıklarınızı günlük olarak kontrol eder, ardından farkındalık ve terapiye dayalı aktiviteleri tamamlarsınız. Sanvello size her hafta bir rapor içeren bir e-posta gönderir. Ayrıca diğer Sanvello kullanıcılarıyla bağlantı kurma seçeneğiniz de bulunuyor. Hedeflerinize ulaşmanıza ve düşünce kalıplarınızı değiştirmenize yardımcı olacak daha birçok seçeneğe sahip bu uygulama stressiz bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

DİĞER HABER
11 Ağustos 2022