“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Investeurasia: Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı

Investeurasia Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı, gayrimenkul yatırımcılarının birbirleriyle ve proje geliştiricileriyle etkileşime girmesini sağlayan önemli bir etkinlik. Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerinden profesyonel gayrimenkul ve yatırımcılarının bir araya gelerek sektörün önemli konuları üzerine paylaşımlarda bulunacağı bu fuar, 2016 yılında ilk kez ülkemizin gözde şehri Antalya’da düzenlenecek.

Türkiye’nin yanı sıra dünyadaki gayrimenkul ve ekonomi sektörünün önde gelen isimlerinin yer alacağı fuarda, sektörün en çok tartışılan ve merak edilen konularına yer verilecek. Açık oturumlar, konferanslar ve B2B görüşmeleri ile oldukça verimli geçeceğe benzeyen Investeurasia, sektörün yerli ve yabancı profesyonelleri ile bir araya gelmek için büyük bir fırsat olabilir.

Investeurasia, bildiğimiz fuar organizasyonlarından biraz daha farklı bir konsepte sahip. Konferans ve açık oturum gibi sektör değerlendirmelerinin yapılacağı saatlerin yanı sıra kültürel etkinlikler, gösteriler, brunch ve kokteylin de bulunduğu fuar programı, katılımcı ve ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Antalya Valisi: “Investeurasia Antalya’ya ve ülkemize çok şey katacak”

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Valiliği tarafından düzenlenen Investeurasia 2016’nın Proje Direktörü Zeynep Betül Demirkıran’ın da belirttiği üzere fuarın arka planında Antalya’ya aşık bir ekip çalşımalarını sürdürüyor.

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk ise Investeurasia 2016’nın Antalya’ya vizyon açısından çok şey katacağını dile getirirken ülkemizin de dünyaya açılan bir kapısı olacağının altını çiziyor. Ülkemize gelecek olan yatırımcılar için bu tür fuarların düzenlenmesinin büyük bir avantaj olduğunu belirten Öztürk, “Özellikle devletimizin yatırımcılara sağladığı ve sağlayacağı kolaylıkları, dünyaya duyurmamızda önemli katkıları olan bu tür fuar organizasyonlarını önemsiyoruz.” şeklinde konuşuyor.

Fuarın destekçileri ise oldukça fazla. Başta Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere Emlak Konut GYO, EPP, Emlak Yönetim, GEDAŞ ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği de Investeurasia’yı destekleyenler arasında yer alıyor.

Investeurasia 2016 katılım şartları ve saatleri

23 ile 25 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da (Antalya Fuar Merkezi) gerçekleşecek olan Investeurasia’ya katılımcı veya ziyaretçi olarak gidebilirsiniz. Peki fuara kimler hangi alanda çalışanlar katılabilir? Gayrimenkul yatırım ortakları, yerel yönetimler, yatırımcılar, proje geliştiriciler, danışmanlık şirketleri, finansörler, bankalar, servis sağlayıcılar, arazi ve arsa sahipleri ile yerli ve yabancı dernekler fuarda katılımcı olabilirken aynı zamanda ziyaretçi olarak da fuar etkinliklerinde bulunabilirler.

(Ziyaretçi olarak katılmak isteyenler için forma tıklayın)

(Katılımcı olarak katılmak isteyenler için forma tıklayın)

Fuarın gerçekleşeceği Pınarlı Beldesi’ndeki Antalya Expo Center, brüt 40 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor ve toplamda 6 hall ve iki kattan oluşuyor. Tüm fuar etkinliklerinin Antalya Expo Center’ın farklı bölümlerine yayıldığı düşünülürse, katılımcı ve ziyaretçileri Antalya’nın sıcak ikliminde ferah ve keyifli anların beklediğini söyleyebiliriz.

Üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle devam edecek olan Investeurasia’da, katılımcılar öğlen 12:00 ile gece 22:00 saatleri arasında, ziyaretçiler ise 14:00 ile 21:00 saatleri arasında tüm fuar faaliyetlerine katılabilecek.

DİĞER HABER
25 Mayıs 2016