"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Keller Williams Realty’nin Yeni Hizmeti hgTouch Sonbaharda Sunulacak

Gayrimenkul sektöründeki en popüler e-posta pazarlama servisi olan Happy Grasshopper’i meydana getiren Keller Williams Realty, yeni hizmeti olan hgTouch’ı uluslararası alanda duyurdu.

Keller Williams iştiraklerine önümüzdeki sonbahar aylarında sunulacak olan bu hizmet, servis içerisindeki mesajlaşmanın daha etkin ve çeşitli olmasını sağlayacak gelişmelerin devam ettirilmesi için bir döngü halindeki geri bildirimleri kullanması açısından benzersiz bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Happy Grasshopper’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Dan Stewart, hgTouch ile gayrimenkul dünyasına getirilen yeniliğin devrim niteliğinde olduğunun altını çizerek şu sözleri ifade ediyor:

Bir e-posta göndermek çok basittir, ancak insanların okumak isteyeceği ve mutlaka cevaplamak isteyecekleri e-postalar göndermek zordur. Keller Williams için geliştirilen hgTouch, firmaların veri tabanının her bölümü için kullanılabilecek olan bir içerik kütüphanesini ve sürekli güncellenen yapısı sayesinde bu sorunu çözüme kavuşturuyor. Firmalar, bu zamana kadar olmadığı gibi ilk defa işe yarayacağına emin olarak mesajlarını gönderebilecekler. Şimdiye kadar böyle bir uygulama henüz görülmedi.

E-postalar, öteden beri en yüksek yatırım getirisi (ROI) ve üretme gücü olan pazarlama aracı olarak kabul edilmiştir. Bu kapsamda hgTouch, firmaların veri tabanlarının her bölümü için e-postaları kullanmasını sağlayarak satışlarını arttırıcı bir araç olmasında yardımcı oluyor. Geçmiş müşteriler ve arkadaşlardan yepyeni potansiyel müşterilere ve alıcı, satıcı ilişkilerine kadar firmaların tüm veri listesindeki ulaşılabilecek kişiler için özel mesajlar iletilebiliyor. Özellikle içerik firmalarının bu anlamda hgTouch’tan son derece faydalanması mümkün olabilir.

Bu platform içerisinde firmalar, şu konularda içerik seçme, düzenleme ve gönderme yeteneklerine sahip olabiliyorlar:

- Randevu ayarlama, yeni listeleri pazarlama ve Open House etkinlikleri düzenleme

- Geçmiş müşterilerden, alıcılardan, satıcılardan ve etki alanlarından referans bilgisi toplama

- Firmalara uzakta duran müşteriler için takip edebilecekleri içerik gönderme

Keller Williams Realty’nin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Gary Keller, bu hizmetin önemini tek bir cümle ile özetliyor:

Veri tabanınız, sizin işinizdir.

Keller’ın da bu sözde belirttiği gibi, veri tabanı gayrimenkul profesyonelleri ve firmaları için hayati öneme sahiptir. Veri tabanının neden bu kadar önemli olduğunu bilmeyenler varsa buradaki makaleyi mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz.

Happy Grasshopper Hakkında

Dünyanın en iyi gayrimenkul satış temsilcilerinin takip edilebilen muhteşem e-postalar yazmalarını ve göndermelerini sağlayan Happy Grasshopper, 2010 yılında kuruldu. Günümüze kadar binlerce satış temsilcisi ve iş adamı tarafından denenen ve kullanılan bu platform, pazarlama kampanyaları ve müşteri ilişkileri kurma alanlarında büyük başarı elde etmiştir. Uzun süreli ilişkiler kurmak için anlık otomatik yanıtlama seçeneğine de sahip olan bu platform, şimdiye kadar geçmiş müşterilerden referans alma ve yeni müşteri listeleri oluşturma anlamında önemli sonuçlar elde etmiştir. Daha fazla bilgi için happygrasshopper.com ziyaret edilebilir.

DİĞER HABER
15 Ağustos 2016