"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Keller Williams, Spor ve Eğlence Grubunu Başlattı

Keller Williams, emlakçılarının bu sektörlerdeki müşterilere hizmet verme beklentileriyle spor ve eğlence uzmanları olmalarına yardımcı olmak için bir girişim başlattı. Emlak devi, spor ve eğlence sektörlerindeki müşterilerle çalışmak isteyen emlakçılara ve ekiplerine eğitim, koçluk, etkinlikler ve yönlendirme fırsatları sunacak bir spor ve eğlence kolu kurdu.

Yeni KW sitesi, "Profesyonel sporcular, müzisyenler ve sanatçılar, emlak müşterilerinin üst kademesini temsil ediyor" diyor. "Bu özel sektöre girmek ve onu rekabetçi farklılaştırıcınız olarak kullanmak, biraz daha fazlasını gerektiriyor."

Şirketin Spor ve Eğlence grubu, emlakçılara ağlarını büyütmelerine ve kişisel markalarını geliştirmelerine yardımcı olacak kaynaklar sağlamayı amaçlıyor.


 
Keller Williams'ın bölüm başkan yardımcısı Sajag Patel, “Danışmanlarımıza ve ekiplerimize işlerini spor ve eğlence müşterileriyle başarılı olacak şekilde en iyi şekilde uyarlamak için zengin bir araç ve eğitim paketini nasıl sağladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz” diyor.

500'den fazla spor ve eğlence müşterisini temsil etmiş ve danışmanlık yapmış bir emlakçı olan Jordan Stuart, KW'de markanın eğitim ve koçluk kaynaklarını oluşturmakla görevli S+E'nin direktörü olacak. Bir zamanlar Haverford Koleji'nde Amerikan futbolu oynayan Stuart, isim, imaj ve benzerlik sponsorluklarıyla fırsatlar aracılığıyla ülke genelinde 1. Bölüm kolej sporcularına gayrimenkul alanında rehberlik ediyor.

Jordan Stuart Founder and CEO Washington, D.C. / Northern VA / MD - Next  Move
Jordan Stuart

Stuart, "Spor ve Eğlence topluluğumuz, daha derin ilişkiler geliştirmek için KW içindeki benzer düşünen emlakçılarla bağlantı kurma fırsatıdır" diyor. “Amacımız, birinci sınıf bir müşteri deneyimini besleyecek çeşitli emlak danışmanları topluluğu oluşturmaktır. … Programlamamız, her bir danışmana, emlak piyasasının bu son derece rekabetçi alanında kişisel markalarını, bilgilerini ve uzmanlıklarını geliştirme fırsatı vermektir.”

DİĞER HABER
13 Ocak 2022