"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Keller Williams, Zillow ve DroneBase ile Ortaklığını Duyurdu

Uluslararası Gayrimenkul Firması Keller Williams, Zillow ve DroneBase ile ortaklığını duyurdu.

Firma, “Senin listen, senin liderliğin” sloganı ile gittikçe ciddileştiği felsefesini uzun dönem teknik amaçlarla yürütüyor.

Firma tarafından yapılan duyuruya göre ortaklık, Keller Williams temsilcilerine özel fiyatlama avantajları sağlıyor. 599 dolar fiyata sahip DroneBase profesyonel paket üzerinde 200 dolarlık bir indirim sahibi oluyorlar. Ayrıca diğer paketler için de özel fiyatlamalara sahip olma avantajını sağlayacaklar.

DroneBase firması, emlak profesyonellerine havadan kamera görüntüleri çekim hizmeti sunan ulusal drone pilotları topluluğundan oluşuyor.

Bu iki anlaşma kapsamında Keller Williams,

  • DroneBase ile ortaklık kurarak Keller Williams temsilcilerine profesyonel hizmetlerden 200 dolar indirimli olarak yararlanma hakkı sunuyor.  
  • Ek olarak Keller Williams temsilcileri diğer iki büyük emlak firması olan Zillow ve Turilia‘ya da yer alan kendi listelerine öncelikli olarak erişebilecekler.

Drone kullanımı teknoloji ile daha sıkı entegrasyonu işaret ediyor.

Keller Williams’ın Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü Darryl Frost, Ticari ve Lüks Evler Bölümü’nün bu ortaklıktan elde edecekleri ilave avantajlar üzerinde hala çalışmalar devam ettiğini belirterek şirketin DroneBase ortaklığı ile temsilcilerinin işlerini büyütmelerine ve rekabette teknolojiden yararlanarak ön saflarda kalmalarına imkan sağlamış olacakları üzerinde duruyor.

Bunun yanı sıra Frost, DroneBase ortaklığının kendileri için gelecekte teknoloji platformları ile kuracakları sıkı entegrasyon ilişkilerinin bir başlangıcı olduğunu ifade ediyor.

Kendi listeni kendi liderliğini yaratma gerçekliği

DroneBase ortaklığı dışında Keller Williams, büyük emlak firması Zillow ile Zillow ve Turila ‘da yer alan kendi müşteri listelerine öncelikli erişim üzerine bir ortaklık yapıyor.

Keller Williams’ın Sektör Gelişimi Başkanı Cary Sylvester, bu ortaklığın 2007 yılından beri devam eden Zillow ve Turialia ile işbirliğine yeni bir soluk ve anlayış getireceğini belirtiyor.

“Zillow ile liste anlaşmamızı yaptığımızdan beri sektörde pek çok değişim gerçekleşti “ diyen Sylvester, yeni bir içerik anlaşmasının zamanının geldiğini söyledi.

Bu ortaklık Kelly Williams’ın “senin listen, senin liderliğin” anlayışına uygun olarak kendi listeleri üzerinde başka bir marka, isim , fotoğraf ve iletişim bilgisi gösterilmemesini garanti altına alıyor.

Kelly Williams, kendi temcilcilerinden biri listelerinde bir gayrimenkulü doğrudan göstermediği müddetçe, Zillow Premier Temsilcilerine kendi listeleri üzerinden bir alıcı iletişim formu düzenlemelerine izin veriyor

Sylvester, ortaklığın temsilcilerine listelerine öncekinden çok daha fazla yeni alıcı getirmesini beklediklerini de ekledi.

Drone ile ilgili eğitici ve bilgilendirici pazarlama yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABER
17 Şubat 2016