"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Kompleks İş Fikirlerinizi Simülasyona Dönüştürmenizi Sağlayan Uygulama: Loopy

Emlak sektöründe çalışırken çok sayıda strateji geliştirmeniz gerekir. İş planı hazırlarsınız, pazarlama stratejisi geliştirirsiniz, reklam stratejileri oluşturursunuz, veri tabanları üzerinden müşteri profilleri çıkarırsınız, finansal ve piyasa raporlarını ortaya çıkarırsınız. Böylesine kompleks bir dünyaya sahip olan emlak sektöründe tüm bunları hazırlarken aynı zamanda vaktinizi de çok iyi kullanmanız gerekir.

Loopy, zor fikirleri açıklamaya yardımcı olan yeni ve kolay bir araç olarak bu anlamda size yardımcı olmayı hedefliyor. Kullanıcıların düşünme biçimlerini açıklamasına yardımcı olan bu uygulama, etkileşimli simülasyonlar oluşturmanıza olanak tanıyarak çok daha hızlı planlar ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

Simülasyon Özelliği

Loopy uygulaması, kullanıcıların sürükleyip bırakma ve çizme yöntemlerini kullanarak karmaşık kodlar olmadan simülasyonlar oluşturmalarını ve bu sayede etkileşimde bulunmalarını sağlıyor. Bu uygulama üzerinden oluşturduğunuz simülasyonları web sitenize yerleştirebiliyor ve sitenize yerleştirmiş olduğunuz diğer simülasyonlar ile birlikte kullanabiliyorsunuz.

Uygulama, karmaşık olmayan basit dairelerden ve oklardan oluşuyor. Oluşturmak istediğiniz konuya dair bir daire oluşturduktan sonra üzerine metin yerleştirebiliyor ve hazırladığınız her bir daireye farklı renkler verebiliyorsunuz. Ardından daireler arasında hareketli oklar çizerek birbirleriyle etkileşim kurmalarını sağlıyorsunuz. Loopy uygulamasında buna “sistemleri konuşturmak” adı veriliyor.

Sayısız Kullanım Alanı

Loopy uygulaması, beyninizdeki stratejileri görsel simülasyonlara çevirmenizi sağlamasının yanı sıra pratik olarak da çeşitli faydalar sağlıyor. Uygulama üzerinden hazırladığınız simülasyonları blog yayınlarınızda, canlı konferanslarınızda veya Youtube videolarınızda kullanma imkânına sahipsiniz. Örneğin piyasa raporları gibi karmaşık durumları ayrıntılı açıklayan videolar oluşturabilirsiniz.

Özellikle müşterilerle veya ekip üyeleriniz ile yaptığınız görüşmelerde son derece etkili bir yöntem olabilir. Aynı zamanda, düşüncelerinizi ve durum raporlarını sunmanın eğlenceli bir yolu olduğunu da söyleyebiliriz.

Herkes İçin ve Her Yerde

Loopy uygulamasının en iyi yanlarından biri de ücretsiz olarak herkes tarafından kullanılabiliyor olması. Uygulamanın site adresi üzerinden direkt olarak kendi simülasyonlarınızı geliştirebilir ve daha önce yapmış olduğunuz simülasyonları değiştirebilirsiniz.

Loopy, özünde bir simülasyon yazılımıdır. Ancak aynı zamanda karmaşık sistemleri herkesin anlamalarını sağlamak için özellikle iş alanında kullanılabilecek etkili bir araçtır.

DİĞER HABER
28 Ağustos 2019