“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
LeadPages : Yeni Kitlelere Ulaşmak İçin Geliştirilmiş Yenilikçi Bir Yazılım

Teknolojinin gelişmesi sonucunda emlak sayfalarının mobil ortamda hazırlanması, uyarlanması ve yayınlanmasında ki artış ile birlikte LeadPages uygulaması dijital emlak piyasasını keskin bir biçimde değiştirdi. Yenilikçi özellikleri ile LeadPages sektör içerisindeki konuma bakmaksızın herkesin işine yarayan kullanımı son derece kolay bir araç.

2012 yılında yayınlanan ilk versiyonundan beri emlak sektörü için 40 milyondan fazla yeni müşteriye ulaşan LeadPages’in daha sağlam, kullanışlı ve esnek olan 2. versiyonu ile sektörde büyük yenilikler bekleniyor.

Web uygulamaları ile birleşmiş olan bu dinamik yazılım sayesinde işletmeler inanılmaz başarılara işlere imza atmış. Emlak sektörü için piyasadaki en iyi web hizmeti veren uygulamalar içerisinde kesinlikle saymanız gereken bir uygulama. Bu yazılımı kullanarak, müşteri potansiyelini gerçek müşteriye dönüştürebileceksiniz.

  • Opt-in – LeadPages karmaşık kayıt işlemlerini ortadan kaldırdı. Yerine iki adımlı giriş sistemi getirdi. Bu şekilde müşteri kazanma başarısını ortalama %30'a yükseltti.
  • LeadBoxes – LeadBoxes, açılır pencere katılım formlarını web sayfanıza ekleyerek, içerikleriniz ile birlikte ilanlarınıza otomatik takipçi toplayabileceksiniz.
  • LeadDigits – LeadPages’in kısa mesaj kullanarak takip etme.
  • LeadLinks – E-postalarınıza ekleyebileceğiniz tek tıklama ile katılım linkleri.
  • Lead Magnet Delivery – Eposta listenizin abonelerini arttırmak için kullanabileceğiniz özellik.
  • A/B Test ve Analiz – Emlak sayfanızın ve katılım formlarınızın performanslarını takip edebileceğiniz analizler. Bu analiz sonuçlarınıza göre web sayfanızın – varsa – hatalarını düzeltebilirsiniz.
  • Tut ve Bırak – Sayfa düzenleme işlemleri için kullanışlı araçlar. Eklentiler, düğmeler, yazı tipleri, resimler eklemek yada düzenlemek için çek ve bırak yöntemi ile sayfalarınızı düzenleyebilirsiniz.

LeadPages ile, emlak sektörü üzerine olan web sayfanız için kullanıcı istatistiklerine göre farklı temalar kullanarak hızlı satış rakamlarına ulaşabilirsiniz.

LeadPages ile birlikte artık kodlama bilmek zorunda değilsiniz. Her sektöre uygun yüzlerce temadan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Sayfanızı derleyip düzenledikten sonra birkaç tıklama ile yayına veriyorsunuz. Çok kısa bir süre içerisinde, mail listenize katılan müşteri sayısının arttığını ve buna bağlı olarak satışlarınızın arttığını da görebilirsiniz.

Çünkü, LeadPages uygulaması özel olarak emlak sektöründe satış – para döngüsünü geliştirmesi ve müşterilerin beklentilerine göre hazırlanmış. Sonuçta her cihazda güzel kullanım sunan sayfalar oluşturabileceğiniz faydalı bir uygulama.

LeadPages uygulamasını ister web sitesi için ister diğer şekillerde kullanın, uygulama sayesinde çok sayıda takipçi kazanabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ek olarak, emlak sektörü için internet ortamında kısa mesaj, sosyal medya platformları, mail ve web sayfası üzerinde açılır pencere formları ile katılımcı ya da takipçi kazanabileceğiniz tek uygulamadır. Size sunduğu 350 den fazla güçlü tema ile işinizi bir sonraki aşamaya taşımanız için size ilham verecektir.

DİĞER HABER
04 Mayıs 2016