"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Linkedin Live: Yeni Bir Canlı Video Yayın Hizmeti

İş dünyasının sosyal paylaşım ağı Linkedin, 600 milyon kullanıcısına yeni bir LinkedIn Live hizmeti başlatıyor ve bu sayede insanların video içeriklerini canlı yayınlamalarını sağlıyor. Bu hafta yalnızca ABD kullanıcıları için davetli bir topluluğa beta olarak sunulan Linkedin Live hizmeti, sorular ve cevaplar, etkinlikler, konferanslar, ödül törenleri, ürün duyuruları ve daha fazlası gibi şeyleri yayınlamaya odaklanacak.

“Video şu anda platformumuzdaki en hızlı büyüyen format ve insanların konuşması için en iyi kanal. Live, en çok istenen özellik oldu.” diyor LinkedIn’de ürün yönetimi direktörü Pete Davies, TechCrunch’la yaptığı röportajda. LinkedIn, bu yeni video yayın hizmetini 600 milyon kullanıcısına ne zaman sunacağına dair henüz bir açıklama yapmadı. Ancak şirket, LinkedIn'deki bir iletişim formu aracılığıyla kaydolmayı kabul edecek.

Gayrimenkul danışmanları yeni ve farklı iş bağlantıları için hazır mısınız?

LinkedIn artık Facebook, Twitter, YouTube, Twitch ve canlı video akışı hizmetleri sunan diğer birçok hizmetten güçlü bir rekabetle karşı karşıya kalacak. LinkedIn, hedef kitlesine ve sunacağı video türüne göre rakiplerinden farklılaşabileceğini açıkça düşünüyor. Linkedin Live, video izleyicilerin en son video oyunlarını izlemek için bir yer olmayacak, arkadaşlarınızın veya iş arkadaşlarınızın kişisel hayatlarını canlı izleyemeyeceksinizsmiley

Diğer sosyal medya servislerinden farklı bir mecra olan LinkedIn her zaman profesyonel çalışma hayatı bağlantıları ile ilgili etkili bir iş ağı topluluğu oldu. LinkedIn Live, iş dünyasında kendini daha iyi ifade edebilecek nitelikli iş insanlarının yeni bağlantılar kurmasını sağlayacak ve video pazarındaki bu boşluğu dolduracak bir girişim.

DİĞER HABER
13 Şubat 2019