"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Linkedin'in En Büyük Rakibi Relationship Science Son Kullanıcılara Açıldı

Emlak danışmanları için nitelikli iş ağı oluşturmanızı sağlayacak olan ve şimdiye kadar 120 milyon dolar yatırım alan Relationship Science son kullanıcılara açıldı. Linkedin'in bu alanda en büyük rakibi olarak gösterilen RelSci, 1,5 milyon organizasyondan elde ettiği 5 milyon etkili ismin bilgilerini veritabanında bulunduruyor. 

Freemium modeliyle sunulan servise RelationshipScience.com web sitesinden üye olduğunuzda bağlantılarınızı analiz edebilir, aradığınız bir isme ne kadar uzakta olduğunuzu ve bu isim için potansiyel bağlantılarınızı görebilirsiniz. 

RelSci’ın freemium servisinde aylık 10 isme kadar araştırma yapabilirsiniz. Daha fazla araştırma yapabilmek ve kişilerle bağlantı kurabilmek için RelSci’a aylık 50 dolar ödemeniz gerekiyor.

Profesyonel ağ alanında çetin bir rekabetin habercisi olan RelSci, özellikle LinkedIn'in en büyük rakibi pozisyonunda. Şimdilik kurumsal müşterilerine sosyal ağ özellikleri sunan RelSci, yakın bir zamanda bu servisi bireysel kullanıcılarına da sunacak.

Sizde ücretsiz üye olarak iş ağınızı genişletmeye başlayabilirsiniz! 

DİĞER HABER
05 Ekim 2016