"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Microsoft Planner: Beklenen Proje Yönetim Uygulaması Kullanımda

Emlak profesyonellerinin işlerini daha hızlı organize etmesini sağlayacak proje yönetim uygulaması Microsoft Planner, Office 365 uygulamasının ücretsiz bir parçası olarak tüm kullanıcılara açıldı.

Emlak sektöründe plan yapmak, yeni proje geliştirmek ve bunların takibini başarılı bir biçimde sürdürmek gerçekten zor ve zaman alıcı bir süreç. Hızlı ve tempolu bir mesaiye sahip emlak danışmanları için bir çok işe aynı anda start verip, aynı zamanda bu işlerin kontrolünü sağlaması gerekli.

Bir örnek verecek olursak, Marmaris'te villasının bahçesini düzenletmek ve bir yüzme havuzu yaptırmak isteyen eski müşterinize proje yönetimi uygulaması sayesinde kaliteli bir hizmet verme şansına sahip olacaksınız. Hangi işin ne kadar sürede, kim tarafından yapılacağı ve her bir işin maliyet hesaplamasını rahatlıkla organize edecek ve müşterinize bu durumu ayrıntılı rapor olarak sunabileceksiniz.

Yeni almış olduğunuz tek yetkili konut projesinin hazırlık aşamasından, yeni ekip oluşturulması, reklam, satış ve pazarlama faaliyetlerinin planlanmasına kadar bir çok işi aynı anda takip edebilirsiniz.

Emlak profesyonelliğinin donanımlı olması gerekliliği günümüz teknoloji dünyasında daha da farklı bir hal alıyor. İşlerimizi kolaylaştıran bu tür uygulamaları müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunabilmek amacıyla mutlaka öğrenmeli ve iş dünyamıza uyumlu hale getirmeliyiz.

Bir çok özelliği ile birlikte kullanıma açılan Microsoft Planner uygulamasının diğer özelliklerini uygulama sitesini ziyaret öğrenebilirsiniz. 

DİĞER HABER
08 Haziran 2016