"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Microsoft'tan Bulut Tabanlı Etkili Sunum Aracı Sway

Microsoft, etkili sunum hazırlama aracını yayına aldı. Herkesin bir kerede olsa sunum için denemeler yaptığı Office Powerpoint programından farklı olarak tarayıcı üzerinde çalışan bulut tabanlı sunum aracı Sway herhangi bir bilgisayara bağlı kalmadan etkili sunumlar yapmanızı sağlıyor.

Müşteri ile olan görüşmelerimizin %80'ini etkili sunumların oluşturduğunu biliyoruz. Zamanı etkin kullanabilmek ve teknolojiyi bu çerçevede verimli kullanabilmek iş dünyasında çok önemli. Sway bu aşamada bizlere çok faydalı imkanlar sunuyor.

Beta aşamasında sınırlı kullanıcı kaydı ile gündeme gelen ve bizlerin de sabırsızlıkla bekleyerek kayıt olduğu Sway bu süre içerisinde yoğun bir ilgiyle karşılaşarak Microsoft'un yüzünü güldürdü.

Sürükle-bırak işleyişiyle herkesin kolayca sunumlar hazırlayacağı Sway'da yapmış olduğunuz sunumları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ani gelişen görüşme veya toplantılarınızda çok hızlı ve etkili sunumlar hazırlamak isterseniz, Sway.com adresini ziyaret ederek ilk sunumunuzu oluşturabilirsiniz. 

Örnek sunumlar için evren ve göç eden hayvanlar linklerini ziyaret edebilirsiniz.

Artık takip edilen lider bilişim firmasından çok uzakta olan, bilişim dünyasındaki yeni girişimlere ancak alternatifler geliştiren bir yapıya bürünen Microsoft, Prezi karşısında ne derece başarılı olacak zamanla göreceğiz. Prezi, bulut tabanlı etkili sunum aracı olarak Microsoft'un Sway'ından önce milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış ve yatırım almış başarılı bir girişim olarak değerlendiriliyor ve yoğun ilgi görüyor. 

Emlak dünyasını teknolojiyle buluşturan keyifli ve faydalı yazılarımız devam edecek.

DİĞER HABER
25 Aralık 2014