"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Reklam&Sponsorluk
12-03-2018
Modern Pazarlama Mesajlarıyla Yeniden Keşfedilen Satılık Tabelalar

Bir emlak şirketi, alışılagelmiş tüm görsel ipuçlarını ve geleneksel sözcükleri ortadan kaldırarak bunların yerine modern pazarlama mesajlarıyla değiştirdi ve satılık ilan panolarını yeniden tasarladı.

Londra'da emlak ofisisahibi Daniel Cobb, geleneksel Satılık ve Kiralık ifadesini rafa kaldırdı ve bunun yerine tamamen farklı kelimelerden oluşan 20 yaratıcı mesaj yazdı.

Broker bu çalışmasında, Nestlé ve Coca-Cola gibi markalar için pazarlama çalışmalarını içeren Daniel Cobb direktörü George Cobb'dan ilham aldığını söyledi.

Yeni pano mesajları şunları içeriyor:

- Ben seninim 

- Bunu yapalım 

- İşte bu o 

- Bir sonraki eviniz mi?

- Beni çabuk satın al

- Haydi gidelim

- İyi zamanların geçmesine izin ver

- Tam kararında

- Sahip ol

- Beni çabuk kirala

- Bir Mutlu ev

- Sahiplendim

- Bizde daha fazlası var

- Aşk olsun

- Yetkim var

- Bir tane daha

George Cobb yaratıcı pazarlama kampanyası hakkında şöyle diyor: “Bu yaratıcı fikir beni çok heyecanlandırıyor; taze, yenilikçi ve daha önce yapılmış hiçbir şeye benzemiyor. Evlerin dışındaki Satılık ve Kiralık tabelalar, bir mülk için ilgi yaratmanın en etkili yollarından biri olmaya devam ediyor. 

Evinizin dışında bir tabelaya sahip olmanız fazla açıklamaya gerek bırakmıyor, evin önüne konulan bu tabelalar Satış veya Kiralama ile eş anlamlı hale geldi. Bunu kabul etmek, marka kişiliğimizi yansıtmanın yanı sıra gerçekten benzersiz olan bir dizi fikir geliştirmek için bize çok daha fazla yaratıcı özgürlük verdi."  

Favorilerim: Ben seninim, Bu o ve Hadi yapalım. İlk birkaçını yazmaya başladıktan sonra duramadık ve farklı ifadeler gelmeye devam etti. Bu sihirli kelimelerden oluşan pazarlama kampanyamız, tüm emlak pazarlama karmasının devam eden incelemesinin bir parçasıdır. 

"Ev sahiplerinin en değerli varlıklarından biz sorumluyuz, bu nedenle mülklerini pazarlamaya gelirken hedef kitlesiyle her temas noktasında bağlantı kuran bir pazarlama stratejisine ihtiyacımız var ve yeni kampanyamızın tam da bunu yapacağına inanıyoruz."

DİĞER HABER
20 Ekim 2021