“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Nihayet; Google Earth Pro Sürümü Ücretsiz Oldu!

Konum, konum, konum gayrimenkul profesyonelleri için en önemli motto.

Google Earth Pro, müşterilerinizin ihtiyacı olan gayrimenkul bilgisini sunabilmenizi sağlayan güçlü bir platform. Eğer ticari veya konut gayrimenkullerinden oluşan bir portföye sahip iseniz, Google Earth Pro tam aradığınız bir harita servisi.

Özellikle, bir sunuma hazırlanırken veya web sitenizde portföyünüzdeki gayrimenkullerin yerini belirlemek için 3 boyutlu görsellere ücretsiz ulaşarak kullanabilirsiniz.

Standart sürüm olan Google Earth'dan farklı olarak, Hd video yakalama ve iki yer arasındaki mesafeyi farklı şekillerde ölçme imkanına sahibiz Google Earth Pro sürümünde. 

Google Earth Pro; biz emlak profesyonelleri için olağanüstü bir araç:

  • Özellikler 

Arazi veya arazi yolları temsil eden çokgenler, şekiller ve objeler oluşturabilirsiniz.

  • Özellikler hakkında bilgiler sunmak

Gayrimenkulün fotoğrafı, videosu, dosyalar, web siteleri ya da diğer bilgilere bağlantılar gibi detaylı özellik bilgisi ekleyebilirsiniz.

  • Arazi analizi

Rakip yerleri veya portföyünüzdeki önemli gayrimenkulleri listelemek için kullanabilirsiniz. Bölgenin demografik bilgilerine ait detayları harita üzerinde belirleyebilirsiniz.

  • Sunumlar

Gayrimenkulün herhangi bir özelliğini havadan yapacağınız gezinti sayesinde müşterilerinize ve iş ağınıza çok rahat anlatabilirsiniz. Ayrıca web üzerinden gayrimenkulün bilgilerini, haritanın çıktısını email ile gönderebilirsiniz.

Google Earth Pro yazılımına önce bir form doldurarak lisans kodu alıyoruz. Lisans kodunu gireceğimiz ve uygulamayı indireceğimiz site linkinede buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABER
10 Nisan 2015