"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Ofisim: Emlak Broker TV'de Gerçek Ofis Hikayeleri Başlıyor

Emlak dünyasının en popüler sitesi emlakbroker.com'dan beğeniyle izleyeceğiniz sadece emlakçılar için hazırlanan yepyeni bir program geliyor. Emlak ekosisteminde daha faydalı bir kariyer sürmek için bilgilendirmeyi, ilham vermeyi ve harekete geçmeyi amaçlayan Ofisim,  gerçek ofis hikayeleriyle Emlak Broker Tv'de başlıyor.

Her ofisin bir hikayesi vardır. 

Emlakbroker.com, başarılı emlak ofislerinin tanıtımını, ofiste bir günlerinin nasıl geçtiğini, piyasalarında olup bitenlerle ilgili düşüncelerini, ofis çalışanlarının deneyimlerini paylaştığı en sürükleyici, bilgilendirici ve büyüleyici hikayeleri yayınlar: Ofisin bir günü. Kültür. Danışmanlar. Bölge turu. Fırsatlar. En sarsıcı başarısızlık. Ekip ruhu. Sırlar. Merak edilenler.

Türkiye'nin en faydalı, en bilgilendirici içeriklerini "kaliteli içerikler, değerli fikirler" mottosuyla paylaşan emlakbroker.com ailesi olarak, bizi hiç yalnız bırakmayan izleyicilerimize emlak ofisleri arasında en iyi, en parlak ve en saygın ofislerin merak edilen hikayelerine erişim sağlıyoruz. Siz de, Ofisim programında görmek istediğiniz bir emlak ofisi tavsiyesinde bulunmak isterseniz, bu linkteki formda yer alan "Hangi emlak ofisini görmek istiyorsunuz." soru kutucuğuna ofis ismini yazarak bize iletiniz. 

Sizi ofislerin gerçek hikayelerinin paylaşıldığı yıldızlarla dolu bir seyre davet ediyoruz.

Biliyoruz... Kariyerinizde heyecanlanmanız gereken her şeye öncülük ettiğimiz için doğru yerdesiniz. 

Bir Emlak Ofisi sahibi misiniz?

“‘Odadaki en zeki kişi’ olmak için çırpınmaya son vermenin ve herkesin eşsiz gerçek ofis hikayelerini masaya yatırmanın zamanı geldi. Sizi, bir yandan yeni müşterilere ulaşırken bir yandan da varolan işgücünüzü büyütmek için Ofisim'de katılımcı olarak yer almaya davet ediyoruz.

Ofisim programı bir tanıtımdan öte bir ilişkisel pazarlama aslında. Ofis çalışanlarınız müşterilerinize karşı bir arkadaş, ortak, danışman oldukları bir samimiyet köprüsü örerler. Ofisim, ofisler arasında en temiz rekabet anlayışı sağlar. 

Türkiye'nin en popüler emlak sitesinde emlak ofisinizin ilham verici gerçek hikayesini paylaşmak istiyorsanız formu doldurun, bize gönderin. Ya da iletişim formundan başarılı ofisler konu segmentinden bize ulaşın.

Sizinle tanışmayı çok istiyoruz.

DİĞER HABER
20 Eylül 2021