“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Online Ev Onarım Girişimi PunchListUSA 39 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Anlık tahminler ve ev onarım hizmetlerinin çevrimiçi taleplerini karşılaması için ev inceleme verilerini dijitalleştiren proptech emlak girişimi PunchListUSA, Sweetwater Private Equity liderliğinde 39 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu. 

PunchListUSA'nın Kurucu Ortağı ve CEO'su Min Alexander yaptığı açıklamada, "Ekibimizi ve teknolojimizi engelleri yıkmak için oluşturuyoruz. Tek misyonumuz, ABD'deki 220 milyon sahipleri için ev sahipliğini daha erişilebilir ve sürdürülebilir kılmaktır." dedi . "Ev sahiplerine hizmet etme yolculuğumuzun bir sonraki aşamasını başlatmak için büyüme sermayesi ve stratejik finansmanın güçlü bir kombinasyonu olan sektör lideri yatırımcılarla ortaklık kurma ayrıcalığına sahibiz."

PunchListUSA şu anda 14 büyük ABD şehrinde faaliyet gösteriyor. 2023 yılına kadar 30'dan fazla pazara genişlemeyi planlayan girişim, yaklaşık 100 çalışanı istihdam ediyor. 

Sweetwater Private Equity Yönetici Ortağı Gregg Parise, "PunchListUSA'nın ilerlemesini izliyoruz ve bu liderlik ekibinin ev onarım ve yenileme hizmetlerinin geleceğini yarattığından eminiz" diyor. "PunchListUSA'nın, portföy şirketlerimiz için geniş kaynak ağımızla veri odaklı teknolojileri ölçeklendirme deneyimimizle devam eden büyümelerine rehberlik etmekten ve hızlandırmaktan gurur duyuyoruz. Gelecek için çok heyecanlıyız."

PunchListUSA hakkında:

PunchListUSA, ev sahipleri, komisyoncular ve kurumsal yatırımcılar için anında onarım tahminleri ve çevrimiçi hizmet siparişleri oluşturmak için ulusal ev inceleme verilerini dijitalleştiren ilk çevrimiçi emlak platformu. Platform, yenilikçi ürünler, süreç otomasyonu ve endüstri ortaklarıyla doğrudan entegrasyon yoluyla geniş ölçekte ev onarım, yenileme ve yaşam döngüsü hizmetleri sunmak için tescilli teknolojisi ve mülk verileriyle destekleniyor. 

DİĞER HABER
01 Ağustos 2022