"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Prodigy Network, Yatırım Fırsatları İçin Küresel Topluluklar ile Bağlantı Kurmanızı Sağlıyor

Prodigy Network, canlı yatırım olanakları ile küresel toplulukları birbirine bağlayarak çalışıyor. Bu platform ile New York gibi kurumsal kalitede gayrimenkul sektörünün gelişmiş olduğu büyük şehirlerde yatırım yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Prodigy Network’ün yatırım modeli, hem yıkıcı hem yenilikçi bir nitelik taşıyor. Sadece büyük kuruluşların veya varlıklı yatırımcıların sahip olabileceği büyük ölçekli ve birincil gayrimenkul varlıklarını belirlemenize yardımcı olan bu platform, gayrimenkul sektöründe daha demokratik şartlarda yatırım sürecinin işlemesine de katkıda bulunuyor.

New York merkezli olan Prodigy Network, Amerika’daki kitle fonlaması sunan platformlar arasında lider konuma yerleşmiş durumda. Bugün 390 milyon dolardan fazla öz kaynağa sahip olan girişimin, 26’dan fazla ülkeden 6400 bireysel yatırımcıyı bünyesine kattığı da biliniyor.

Sermaye miktarı ise kuruluşların çeşitliliği sayesinde geleneksel borç güvencesi altına alınıyor. Kolombiya’da ve New York’ta beş ayrı projenin geliştirilmesi için girişime Bank of America, CIBC ve Deutsche Bank finans açısından destek oluyor.

Prodigy Network ile En Baştan Başlamak

Prodigy Network ile yüksek kalitede ticari gayrimenkul varlıkları üzerine yatırım yapma imkanınız var. Kitle fonlaması platformunu kullanarak yatırım yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece birkaç dakika içerisinde üyelik formunu doldurarak bir hesap oluşturuyorsunuz. Ardından Prodigy Network portfolyosuna anında erişebilmeniz mümkün oluyor.

Portfolyodaki projeleri inceleyerek ilgilendiğiniz projeye tıklıyorsunuz ve en az 10 bin dolardan başlayarak istediğiniz miktarda güvenli online platform koşulları üzerinden yatırımınızı gerçekleştiriyorsunuz. O andan itibaren bir ticari gayrimenkul sahibi olmanın keyfini yaşamaya başlıyorsunuz.

Bu alanda başarılı olmak için şunu unutmamalısınız. Mülk sahibi, geliştiricisi ve depozitonun teslim edildiği kimseyle güçlü bir ilişki kurmak, sizi çok daha başarılı yapar. Birlikte hareket etme yöntemi ile yatırımcılar bu sistemden çok daha karlı çıkabiliyor.

İsteğe bağlı yatırım araçlarına güvenmek yerine Prodigy Network’ün yatırımcı ekibi ile birlikte çalışmak, tam ve kesin bir başarıyı da beraberinde getiriyor. Sadece istediğiniz mülkü elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda portfolyonuz üzerinde hakimiyet kurmanızı da sağlıyor. Belirli ticari gayrimenkul varlıklarına yatırım yaparak, riskleri ayarlanmış ve olağanüstü dönüşleri olan bir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Unutmayın ki portfolyoda bulunan projeler en mükemmelleri olmayabilir. Ancak Prodigy Network ile küresel ağınızı genişleterek daha iyi projelerin çıkmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Dünyadan ülkemize daha fazla yatırımcı çekmek için bu tür girişimleri ülkemizde de görmek istiyoruz. Özellikle İstanbul ve İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi büyük şehirlerimizin yatırımcı çekme açısından bu tür iş modellerine bağlı girişimlere ihtiyacı var.

DİĞER HABER
03 Ekim 2016