"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
RealMassive: Ticari Emlak Uzmanları İçin Kullanışlı Araçlar Ve Gerçek Zamanlı Arama

Binlerce gayrimenkul ilanını gerçek zamanlı olarak arayabildiğini ve karşılaştırabildiğinizi bir hayal edin. RealMassive uygulaması ile bu hayal gerçek oluyor. RealMassive düşüncesi, kurucusu daha önce çalıştığı şirket için yeni bir ofis ararken başlıyor. İnternet üzerinden araştırma yaparken bir çok ilanın doğru olmadığına karar veriyor.

Uygulamanın yaratıcısı yaşadığı deneyimlere dayanarak, insanların kurumsal gayrimenkuller alanında ücretsiz paylaşabileceği ve araştırma yapabileceği sanal pazar yeri oluşturmuş. Pazar araştırmaları için doğru araçlar kullanarak, Ticari Emlak Uzmanları konu üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabiliyorlar.

RealMassive uygulaması, arama için girdiğimiz kriteri kullanarak kaliteli ilanları listeliyor. Arama sonuçlarını, resim, video, kat planları veya sanal turlar ile inceleyebiliyorsunuz. Bu uygulama ile birlikte, binlerce kurumsal gayrimenkul ilanına ulaşılabiliyor. 

Aşılmış Zorluklar

Yatırım danışmanları için faydalı bu tür emlak uygulamalarına ülkemizde gerçekten ihtiyaç var.Diğer sistemlerin "Gerçek Zamanlı" olarak bahsettikleri olay, çok kısa zamanda güncelleme yapılmasıdır. Ancak RealMassive kelimenin tam anlamıyla gerçek zamanlı sonuçları getiriyor.
Benzer uygulamalarda görülen bir diğer sorun ilan analizlerinin sınırlı yada tamamen kapalı olmasıdır. RealMassive ile aramalarınız ile ilgili tüm bilgiler ve analizler açık. Buna ek olarak, emlak acentesi olarak kullanabilecek araçlarda sunmaktadır.

Örneğin, hiç bir ücret ödemeksizin ilanlara iletişim bilgileri, kat planları, kaliteli içerik ve medya ve tanıtım broşürlerini eklenebiliyor. Ayrıca uygulama üzerinde, emlak sektörü için anketler hazırlayıp paylaşmalarını sağlayan araçlarda mevcut. Takım motivasyonu için kullanabilecek önemli bir özellik.

Uygulama dahilinde ilgilenilen alanlar ile ilgili bildirimler gelmekte, belirlenen kriterler uygun ilan geldiğinde yatırım danışmanını bilgilendirmekte ya da ilgilenilen bir mülk satıldığında bilgi verebilmektedir.

RealMassive uygulaması emlak işindeki pazarlık gücünüde arttırma özelliğine sahip. Pazar bilgileri anlık ve %100 doğru olarak yansıtılıyor. Bu bilgiler ile örneğin, elindeki emlak portföyünün daha çabuk işleme girmesi için nasıl bir gidişat izlenebilir, tek tek ilan vermek mi yoksa paket olarak tüm portföyü ilan vermek mi daha çabuk getiri sağlar bunun analizi yapılabiliyor.

Uygulama içerisindeki ileri seviye arama gereçleri, doğru zamanda doğru müşteri ile karşılaşılmasını sağlıyor. Ayrıca her bir gayrimenkul için otomatik olarak tanıtım broşürü oluşturuluyor. 

RealMassive uygulamasının diğer emlak uygulamaları ile karşılaştırmasını yapacak olursak inanılmaz araçlar ve gerçek zamanlı arama sonuçları gayrimenkul yatırım danışmanları için inanılmaz bir girişim gibi durmaktadır. 

DİĞER HABER
16 Mayıs 2016