"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
RE/MAX Danışmanlar İçin Otomasyon Sistemini Başlatıyor

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen R4 Convention toplantısında RE/MAX emlak danışmanları için yeni sıradışı servisi Design Center Automation’ı tanıttı. Imprev tarafından desteklenen Design Center Automation kolay, güçlü bir uygulama ve gayrimenkul danışmanlarının her türlü fırsatı değerlendirmesini, daha çok referans elde etmesini sağlıyor.

Her yeni bir iş ilanı aldıklarında Design Center Automation emlak danışmanlarına çeşitli pazarlama paketleri sunuyor. RE/MAX danışmanlara otomasyon sistemi içinde bolca seçenek sağlarken, bu şekilde her bir ilanı farklı kanallar aracılığıyla kolaylıkla tanıtmak mümkün oluyor.

Gayrimenkul danışmanlarına dört paket sunuluyor; Just Listed, Open House, Price Reduced ve Just Sold. Örneğin Just Listed paketinde tek bir mülk için web sitesi, YouTube videosu, sanal ev turu, sosyal medya paylaşımı ve broşür bulunuyor. Danışmanlar materyalleri dağıtabildiği gibi, bunları Design Center içinde düzenleyebiliyor da.

Otomasyon sistemi aynı zamanda mevcut ilan ve daha önce yaratılmış pazarlama materyalleri için olan güncellemeleri de takip ediyor. Gayrimenkul danışmanları da basılı, dijital ve sosyal medya pazarlama materyalleri konusunda kendinden emin oluyor.

RE/MAX’in bölge müdürü Dan Troup bağımsız olarak Imprev’in otomasyon servisini kendi danışmanlarına üç yıldır sağlıyor. Design Center Automation’ın işe kattığı değeri vurgularken, danışmanların işinin kolaylaştığını ve sonucunda müşterilerin de daha mutlu ayrıldığını belirtiyor.

Konuya ilişkin Imprev CEO’su Renwick Congdon da konuşurken, yaptıkları işten gurur duyduğunu ve RE/MAX’in bahar aylarında Design Center Automation’ı başlatmasıyla platformlarının 2.9 milyonun üzerinde ilan için benzersiz pazarlama eseri üreteceğini dile getirdi.

DİĞER HABER
06 Mart 2018