"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
RocketReach Sizi İstediğiniz Yatırımcıya ve Müşteriye Ulaştırıyor

Emlak profesyonellerinin en büyük sıkıntısı veri tabanında yeterli nitelikte yatırımcı, şirket ve müşterilerin olmamasıydı. Bu durum emlak profesyonelleri için pazarlama faaliyetleri çerçevesinde bir kısır döngü yaratıyordu. 

Elinizde ekspertiz değerinin yarısına çok iyi bir konumda değerli bir arsa, yalı, otel veya ticari bir gayrimenkul mü var? Ve bunu ilk iş olarak pazarlama faaliyetleri çerçevesinde paylaşıma açtınız. Fakat istediğiniz niteliklerde ki talebi bir türlü oluşturamadınız mı? Sakin olun, artık sorun yok.

Sizi yeni potansiyel yatırımcı adaylarına ulaştıracak bir girişimden bahsedeceğiz bu yazımızda.

Dünyanın en büyük gayrimenkul yatırım şirketlerine, yatırımcı portföyü geniş ünlü emlak danışmanlarına, yabancı gayrimenkul yatırım fonlarına portföyünüzü pazarlamaya artık çok yakınsınız. 

Bu iş için yıllarını veren ve bin bir türlü zorlukla yatırımcı müşteri veri tabanı inşaa eden emlak duayenleri ile artık eşit şansa sahipsiniz.

RocketReach.co ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizinde çok üzerinde 250 milyon profesyonelin iletişim bilgilerini sizinle paylaşmaya hazır. LinkedIn, Twitter, Facebook ve diğer mecralardan iletişim bilgilerini toplayan girişim, emlak profesyonelleri için bulunmaz bir yatırımcı hazinesi.

İster şirket ismi ile, isterseniz anahatar kelime veya aradığınız kişinin ünvanı ile arama yapabiliyorsunuz. Tabii ki böyle bir girişimin ücretsiz olması düşünülemez. Fakat aylık 10 aramaya kadar ücretsiz. Ücretli paket seçeneklerinde aylık arama sayısına göre fiyatlandırılmış seçenekler mevcut.

Emlak pazarlama faaliyetleri kapsamında akvaryum balığı olmanızı engelleyecek, sizi okyanusun derin ve berrak sularında kulaç atmanızı sağlayacak bu girişimin emlak profesyonellerine gerçekten çok faydalı olacağını söyleyebiliriz.

İçeriklerimizi faydalı buluyor ve diğer emlak profesyonellerininde faydalanmasını istiyorsanız paylaşımlarınız bizim için değerlidir.

DİĞER HABER
21 Nisan 2016