"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Sıkıcı Sunumların Sonunu Getiren Karma Gerçeklik Uygulaması: Codemodeon

Teknolojiye biri dur desin artık :) Gerçekten başımızı döndüren bir hızla ilerliyor teknoloji dünyası. Özellikle iş dünyasının yakından takip ettiği yenilikler ve yeni girişimler inanılmaz bir yarış halindeler. Bu rekabet ortamı teknoloji severler ve işinde teknolojiyi üst seviyede kullanan profesyoneller için çok faydalı.

Özellikle iş dünyasının olmazsa olmazı sunumlar bir çoğumuz için uykudan önce masallar gibi geliyordu. Akademik tarzda konuşmalar, birbirinin aynısı sunum gösterileri dinleyicilerin bu durumdan epey sıkılmalarını sağlıyordu. Sunumu gerçekleştiren kişi içinde bu benzer durumlar yaşanıyor ve kısıtlı olan sahne gösterisiyle konuşmacı belirli bir zamandan sonra dinleyicilerin odaklanmasını sağlayamıyordu.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi teknoloji artık iş dünyasının kabuğunu hızlı bir biçimde değiştirmeye başladı. Artık davet edildiğiniz bir forumda veya müşterilerinizle yapacağınız toplantılarda sunumlarınız dinleyicilerin dikkatini çeken, hayal gücünüzü sahnelemenize olanak tanıyan bir uygulamayı tanıtacağız.

Codemodeon markalar için teknolojik, yaratıcı, interaktif deneyimler üreten yerli ve ödüllü bir girişim. Özellikle sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik uygulamaları ile ön plana çıkıyor. Marketing Meetup Future etkinliği kapsamında oldukça başarılı canlı bir karma gerçeklik (Mixed Reality) sunumu gerçekleştirdi. Bu sunumda markalara veya kişilere özel bir karma gerçeklik deneyimi yaratabileceğini gösteriyor.

Yeni bir proje lansmanı veya müşteri sunumları gerçekleştirirken artık sıkıcı power point sunumlarına ihtiyacı ortadan kaldıracak bu girişim dinleyiciler üzerinde etkileyici sunum kavramını çok daha anlamlı kılıyor. Rekabette fark yaratmak isteyen profesyonel emlak broker ve danışmanlarının bu teknolojiyi kullanarak markalarına sağlayacağı katma değerleri göz önünde bulundurmalı.

 

DİĞER HABER
09 Haziran 2017