“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Snip.ly: Paylaşımlarınızı Pazarlama Araçlarına Dönüştürün

Hepimiz gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse blog tarzı kişisel platformlarımızdan başkalarının makale ya da yazılarını paylaşıyoruz. Bazen sadece hoşumuza gittiği için, bazense insanların kafasında algı oluşturmak ve kendi işlerimize yöneltmek için.

Peki size bu paylaşımlarınızı kendi reklamınızı yapmak adına kullanabileceğinizi ve insanları ilanlarınıza yönlendirebileceğinizi söylesek?

sniply ile ilgili görsel sonucu

Snip.ly adlı web sitesi, paylaştığınız linklere eylem çağırısı yapan butonlar eklemenize olanak sağlıyor. Başka bir deyişle, insanlar linki açtığında köşede sizin mesajınızı içeren ve tıkladıklarında sizin sitenizin açılacağı bir buton görüyor.

İlgili resim

Sistem ise şöyle çalışıyor. Paylaşmak istediğiniz linki snip.ly sitesindeki hesabınıza kopyalıyorsunuz, sonrasında ise butonunuzun yanında belirecek mesajı ve butonun üzerinde yazacak yazıyı giriyorsunuz. Yönlendirme yapacağınız site adresini de girince Snip.ly size yeni bir link veriyor. İnsanlar bu linki açtıklarında ise paylaşım yapmak istediğiniz siteyi ve butonunuzu görüyorlar.

Butonu istediğiniz renkte yapabiliyor, sayfanın istediğiniz noktasına koyabiliyorsunuz. Hatta sadece buton da değil; aynı zamanda link, iletişim formu ya da bir resim de kullanabiliyorsunuz.

snip ly ile ilgili görsel sonucu

Sitenin çok daha ilgi çekici bir diğer özelliği ise paylaştığınız linklere kaç kişinin baktığını takip edebiliyor oluşunuz. Snip.ly size sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiği ya da ziyaretçilerin sitede ne kadar zaman geçirdiği gibi birçok farklı veri sunuyor.

Siz de bir gayrimenkul danışmanı olarak Snip.ly sitesini mail, sosyal medya ya da blog yoluyla paylaşımlar yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz.

DİĞER HABER
26 Şubat 2018