"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Tampa'yı Satmak İncelemesi: Kadın Emlakçılar ve Lezzetli Dedikodu

Selling Sunset'in cansız dördüncü sezonunu tamamladıktan sonra, güzel kadın emlakçılar arasında küçük ofis içi dramalar içeren bir realite televizyon programı havasındaysanız, şanslısınız demektir.

Tampa'yı Satmak, ilk bölümüne Allure emlak ofiisi kadınları için bir emlak fırsatının tam ortasında başlıyor. Tamamen siyahi kadınlardan oluşan bir ekibin rol aldığı emlak realite TV dizisi, bazı gösterişli mekanlara ve büyük komisyonlar alarak gösterişli tatillere çıkan güçlü kadınlara sahip.

The 'Selling Tampa' Cast Features Female Agents from Allure Realty

Tamam, önce evler hakkında konuşalım. Dizinin harika bir sinematografisi var, bu yüzden piyasada satılık evler muhteşem görünüyor. Güzel göllerin önündeki bu geniş araziler açıkçası çok güzel. Ama bu dizi evlerle ilgili değil, değil mi? Kadınlar, onların hayatları ve aşkları hakkında.

Emlak ofisi Allure sadece kadınlardan oluşan emlakçılara sahip. Bu, Real Housewives ve Million Dollar Beach House emlak dizilerinin tuhaf bir karışımı gibi.

Selling Tampa' Netflix Review: Stream It Or Skip It?

Dizi, satış yapan emlakçılar ve kişisel yaşamları hakkında olduğu kadar gayrimenkulle de ilgili değil. Siyahi emlakçıların, hayatları ve aşkları, birbirleriyle rekabetleri ve anlaşmayı imzalamak için birlikte nasıl çalıştıkları hakkında her şeyi öğreniyoruz. Tampa'yı satmak eğlenceli olduğu kadar biraz sinir bozucu - bu kadınlar iyi televizyon şovu yapabilir, ancak, aynı zamanda bir emlakçı olarak son derece sinir bozucu ve yüzeyseller. Birbirleriyle olan sohbetlerinde komik ve cana yakın anlar var, ikincisi de oldukça lezzetli dedikodular.

Allure Realty: Inside the real estate company in Selling Tampa on Netflix

Emlakçı kadınların kendilerini ve başkalarını tasvir etmeleri, onlar hakkında zihninizde bir fikir oluşturacaktır. Bazen birbirlerinin arkasından konuşuyorlar, bu da zamanınızı doldurmanız gereken dedikoducu emlak şovlarından birini izlediğiniz izlenimi yaratıyor. Gerçekte neler olduğunu çok fazla düşünmeden lüks emlak piyasasında eğlenceli bir şeye ihtiyacınız varsa, bu emlak şovu sizin için iyi bir seçim olacak.

Ancak şovun hepsi bu değil - genellikle Game of Thrones dizisinin tropikal bir yerinde geçiyor gibi geliyor. Çünkü tüm emlakçılar o kadar çok hesap yapıyor ki, ofisteki emlakçıların sadakatinin nerede olduğunu asla tam olarak tahmin edemiyorsunuz. 

Bir çok emlak realite TV şovu sıkıcı olabilir. Ancak, Tampa'yı satmak diğer emlak programlarına göre böyle değil. İzlemesi kesinlikle lezzetli bağımlılık yapıyor. 

Netflix drops first look at Selling Tampa, spinoff of Selling Sunset - and  you should see the properties | HELLO!

Dedikodularla dolu kokteyl buluşmaları, arkadan bıçaklama planları, yılanlar ve tartışmalara yol açan bastırılmış gerilim. Kendilerini lüks yaşamın ihtişamına kaptıran kadın emlakçılar için bir mülkte kadınlar arasındaki pasif-agresif bir kan davasını izlemek kesinlikle harika. 

Tampa'yı Satmak, satmaya çalıştığı evlerden ziyade kadınlar ve sorunları hakkında lezzetli bir tartışma yaratan emlak dizisi.

Dürüst olmak gerekirse bir kadın emlak danışmanı olarak, onların küçük düşmanlıkları, pasif agresiflikleri ve nadir duygusal anları beni tamamen eğlendiriyor.

DİĞER HABER
20 Aralık 2021