“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Ticari Emlak Web Sitenizden Daha Fazla Satış Fırsatı Elde Etmek için 3 İpucu

Ticari emlak web siteniz iki nedenden dolayı var olur – birincisi, markanızın imajını yansıtmak için orada olması ve ikincisi, işinizi büyütmenize yardımcı olması gerekiyor. Web sitenizin ikinci açıdan temel amacı, site ziyaretçilerini satış potansiyellerine dönüştürmektir, bu nedenle metrikler ziyaretçilerin ne aradığını ve ne zaman ayrıldığını (yüksek hemen çıkma oranı) gösteriyorsa, bunu durdurmak için neler yapılabileceğini yeniden düşünmenin zamanı gelmiştir.

Temiz bir tasarım için gidin

Web siteniz genellikle müşterilerin işletmeniz ve markanız hakkında sahip olacağı ilk izlenimdir, bu nedenle iyi bir etki yaratmanız gerekir. Oyunda kalmanız için profesyonel bir ticari gayrimenkul web tasarımına ihtiyacınız var. Birçok kullanıcı tembeldir ve aşağı kaydırma veya ihtiyaç duydukları şeyi arama olasılığı düşüktür. Bu nedenle, gereksiz bilgileri web sitenizden kaldırın ve tüm dağınıklıktan ve süslü grafiklerden veya reklamlardan kurtulun. Kolayca okunabilen bir yazı tipi seçin ve ayrıca markanızı iyi temsil eden bazı yüksek kaliteli görseller satın alın. Açılış sayfasındaki bir video, dönüşüm oranlarını yüzde 80'e varan oranda artırabilir.

Top 6 Basic Elements of Web Design - DreamHost

Güven oluştur

Kullanıcı güveni, bir müşterinin CRE markanızı keşfetmeyi seçtiği anlamına gelir çünkü bilgiler ihtiyaçlarıyla alakalıdır, hızlı ve kolay bulunur ve sert bir satış bombardımanına maruz kalmazlar. Bu nedenle sitenizin tasarımı, her sayfada kullanıcı güveni oluşturmayı amaçlamalıdır.

İlk adım, mobil duyarlı bir tasarımdır. Daha fazla İnternet kullanıcısı, masaüstü yerine mobil cihazlarında ilgili bilgileri arar. Bir mobil cihazda iyi görüntülenmeyen yavaş yüklenen bir web sitesi, kullanıcıları geri çevirir. Bu müşterinin web sitesini bir daha ziyaret etmesi pek olası değildir. Cihaza göre otomatik olarak boyutlandırılan, hızlı yüklenen ve kullanıcılar kaydırdıkça içeriği otomatik olarak genişleten bir tasarım oluşturun.

Web sitenizde, kullanıcıyı dönüştürme işlemine daha fazla yönlendirecek önemli içeriğin önizlemelerini veya alıntılarını sağlayın. Her sayfanın belirli bir başlığı olmalı ve menü mantıksal bir hiyerarşiyi takip etmelidir. Ziyaretçiler, web sitenize geldikten sonra üç tıklamada ihtiyaç duydukları şeyi bulabilmelidir. Ziyaretçiler aradıklarını bulamazlarsa rakip sitelere yönelenecektir.

Anatomy of a Website (Terms in Website Design) - Transformation Marketing

Artan dönüşümler

Web sitenizin tasarımının her bir yönü, ziyaretçileri bir müşteriye dönüştürmeye odaklanmalıdır. Ziyaretçileriniz ticari gayrimenkul hakkında bilgi arıyorlar ve bu yüzden ihtiyacınız olan şey her sayfada bir harekete geçirici mesajdır. Sitenizde öne çıkması için harekete geçirici mesajı zıt bir renge dönüştürerek bunu vurgulayabilirsiniz. Her sayfada aynı harekete geçirici mesaja da ihtiyacınız yok. Bülteniniz için bir "abone ol" düğmesi, "bize ulaşın" sayfasına veya "SSS" sayfasına bir bağlantı gibi farklı seçeneklere sahip olabilir veya daha ayrıntılı bilgi içeren bir tür PDF indirmesi sunabilirsiniz.

Hatta bir canlı sohbet açılır penceresi bile açabilirsiniz (ancak yalnızca bir kez bu sohbet penceresi açılmalı ve bunu küçültün, ziyaretçileri rahatsız etmemeye çalışın). Peşinde olduğunuz şey, ziyaretçinin iletişim bilgileridir, böylece daha sonraki bir tarihte ziyaretçilerinizi piyasa bilgileriyle bilgilendirebilir ve takip edebilirsiniz.

Kral İçerik

Ofisinizin önünde sizin bir an önce gelmenizi sabırsızlıkla bekleyen müşteriler ister misiniz? Hizmetlerinizi emlak yatırım dünyasına genişletmek istiyorsanız, bu linkteki içerik talebini doldurmanızın ardından, ayrıntıları gözden geçirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Ayrıca her ilçeden (bölgeden) bir emlak ofisine ve emlak danışmanına sınırlı sayıda hizmet vereceğimizi hatırlatmak isteriz.

DİĞER HABER
02 Mart 2022