“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann

Ürün Merkezi

Emlakbroker Ürün Merkezi'ne Merhaba Deyin: Danışmanların İş Sorunlarına Cevap Bulan Yararlı Bir Yer

 

CRM

REOS CRM & MLS

Verimlilik Yönetimi

Gayrimenkul profesyonellerinin işlerini daha iyi yönetmeleri için tasarlanmıştır. Danışmanların arz ve taleplerini hızlı eşleştirdiği portföy havuzu (MLS) ile satış sürecini baştan sona kontrol altında tutmanızı sağlayan müşteri ilişkileri yönetim programı (CRM) verimliliğinizi artırarak işlerinizin daha koordineli bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.


 

SANAL TUR

IMMOVİEWER

Para ve zaman kazanın

Müşterilere mesafe tanımaksızın 360 derece sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Gayrimenkul projelerinizi pazarlamak için Immoviewer kullanmak müşterileriniz arasında daha iyi bir erişim elde etmenize yardımcı olarak alıcıların daha bilinçli kararlar vermelerini ve böylece bir evin satış potansiyelini artırmasını sağlıyor. 

 

Danışmanların işini kolaylaştıran faydalı ürünler ve girişimler sadece emlakbroker.com'da

Dünyamızda iş yapma koşulları baş döndürücü bir hızla gelişiyor ve değişiyor. Gayrimenkul sektörü, teknolojinin her zamankinden daha kritik olduğu, köklü değişimin ortasında yer alıyor. Müşteri davranışlarındaki değişim, hizmet beklentilerinde değişiklik, hatta işin nasıl yapıldığının değişmesi sektörün bu değişen koşullarda başarının yakalanabilmesi ve rekabetin sürdürülmesi konusunda sayısız çalışmalar yapılıyor, teknoloji odaklı yeni iş modelleri ortaya çıkıyor.

Zamana karşı yarışan bir emlak danışmanı olarak, tüm bu iş modellerini nasıl etkili bir şekilde gözden geçireceksiniz?

Emlakbroker.com, 5 yılı aşkın bir süredir danışmanları, alıcıları, satıcıları, girişimcileri ve teknolojiyi bir mecrada birleştirdi. Bizi ziyaret eden on binlerce danışman, teknolojiye tutku ile bağlı olduğumuzu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimizi, ülkemizde ilk defa bizim kalemimizden çıkan ve gayrimenkul danışmanlarına fayda sağlayan içerikleri yayınladığımızı iyi bilirler. 

Bugün emlak dünyasında danışmanları yakından ilgilendiren ve iş süreçlerinde faydalı olan girişim ve ürünlerin tanıtıldığı EmlakBroker Ürün Merkezi'ni çevrimiçi hale getiriyoruz.Her danışman ve broker, yeni teknolojiyi değerlendirmek ve karşılaştırmak için yeterli zamanı bulmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilir. EmlakBroker Ürün Merkezi, danışmanlara fayda sağlayacak ürün aramalarınızı daha kolay ve daha verimli hale getirerek müşterilerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.

Teknoloji sayesinde giderek düzleşen ve ekonomik sınırların kalktığı dünyamızda işinde başarılı olabilmek ve rekabet edebilmek için ne tür girişimlerin takip edilmesi ve işin bütün safhasının ne şekilde organize edilmesi ve danışmana olan faydası konularında EmlakBroker Ürün Merkezi gayrimenkul danışmanları için bir rehber niteliğindedir. 

EmlakBroker Ürün Merkezi'ni bugün danışmanlara oldukça faydalı olacağına inandığımız ürün ve girişimlerle tanıştırıyoruz. Önümüzdeki birkaç hafta ve aylarda yeni kategoriler ve daha fazla seçenek ekleyerek çok daha fazlasını ekleyeceğiz.

EmlakBroker Ürün Merkezi'ni kategoriler halinde düzenleyeceğiz, böylece işinize mükemmel uyum sağlayan faydalı ürünleri kolayca arayabilirsiniz:

 • Reklâm
 • İlan siteleri
 • Web siteleri
 • Uygulamalar
 • Broker/Danışman araçları
 • Pazarlama araçları
 • Değerleme araçları
 • Alıcı/Satıcı araçları
 • Sohbet araçları
 • Görüntü araçları
 • CRM
 • Akıllı ev teknolojileri
 • Danışman Eğitimleri
 • Franchise emlak şirketleri

…ve dahası.

EmlakBroker Ürün Merkezi'ne merhaba deyin .

Girişiminizin ve ürününüzün EmlakBroker Ürün Merkezi'nde yer almasını mı istiyorsunuz?

Bize ulaşın.

Emlakbroker.com ekibi olarak emlak ekosistemindeki rolümüz, gayrimenkul sektöründe geleceğin danışmanlarının olabildiğince iyi olmasına nasıl yardımcı olacağımızdır.

 

DİĞER HABER
05 Ağustos 2019