"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Uykusuz Gecelerinizde Çalışmaya Devam Edeceğiniz Netflix'teki En İyi 10 Emlak Şovu

Geceleri uykunuz kaçtığında izlemek için Netflix'te bazı büyüleyici emlak şovları mı arıyorsunuz?

Listelediğimiz tüm gösteriler özellikle emlak ile ilgili olmasa da, bir şekilde onunla bağlantılıdır. Bize modern insanın yaşam biçimlerini ve emlakta paylaşılan yaşam modellerine uygulanabilecek fikirlerin nasıl daha fazla keşfedileceğini öğretebilirler.

Emlakbroker.com ekibi olarak, ilhamımızı farklı kanallardan ve farklı kaynaklardan alıyoruz. Siz de bizim gibi yenilik yolunu takip ediyorsanız meraklı kalmak oldukça önemlidir ve doğru içeriği bulduğunuzda Netflix şaşırtıcı derecede öğretici olabilir.

Uzun bir çalışma gününden sonra çayınızı demleyin ve kanepeye oturun.

Aşağıda, emlakçı olsanız da olmasanız da herkesin eğlenmesi için hazırladığımız emlakla ilgili en iyi on televizyon şovu bulunuyor. Keyifli seyirler :)

Diğer kapsamlı EmlakBroker.com makalelerine bir göz atın ve emlakla ilgili kaliteli içerikleri ve değerli kaynakları kaçırmamak için bültenimize abone olmayı unutmayın.

10. Muhteşem İç Mekanlar

Amazing Interiors, 2018'de piyasaya sürülen orijinal bir Netflix dizisidir. Sıra dışı ve benzersiz özel tasarımlı iç mekanlara sahip evleri sergileyen bir gerçeklik dizisidir. Gösterinin sunucusu veya anlatıcısı yok. Bunun yerine, her bölümde sadece üç farklı benzersiz ev gösteriliyor. Gösteri, özellikle yapım aşamasında olan bir eve odaklanıyor. Bu amaçla, bölüm baştan sona tüm yenileme sürecini yakından takip ediyor.

9. İç Tasarım Ustaları

Interior Design Masters, ilk olarak 2019'da BBC'de yayınlanan bir realite şovudur. Mağazalar, restoranlar ve salonlar gibi çeşitli kapalı alanları yeniden tasarlamak için birbirleriyle rekabet eden on hevesli iç tasarımcıdan oluşan bir ekibi takip ediyor. Yarışmayı kim kazanırsa Londra'nın en iyi otellerinden biriyle tasarım sözleşmesi imzayacak.

8. Milyon Dolarlık Sahil Evi

Million Dollar Beach House, 2020'de yayınlanan orijinal bir Netflix dizisidir. Dizi, dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan konut ve ticari aracı kurum olan Nest Seekers üyesi bir grup genç, hırslı lüks emlakçıya odaklanmaktadır. Gösteri, The Hamptons'da multi milyon dolarlık lüks listeler satmak için çalışırken danışmanları günlük yaşamlarında takip ediyor.

7. Burada Kal

Stay Here orijinal bir Netflix dizisidir ve çıkış tarihi 2018'dir. ABD'deki kısa süreli kiralık evlerini gelir getirebilecek mülklere dönüştürmek için iyileştirmek ve yenilemek isteyen ev sahiplerine odaklanmaktadır. İlk sezon, iç mimar Genevieve Gorder ve emlak komisyoncusu Peter Lorimer'in kumtaşı ve kulübelerden sahil evlerine ve yüzen evlere kadar farklı mülklerle çalıştığı sekiz bölümden oluşuyor.

6. Dünyanın En Sıra Dışı Evleri

Bu, program Netflix tarafından alınmadan önce BBC Two'da yayınlanan bir belgesel mini dizidir. Ödüllü mimar Piers Taylor ve emlak geliştiricisi Caroline Quentin'in dünya çapında mimari açıdan benzersiz çeşitli evleri keşfettiği iki sezondan oluşuyor. Seri, özellikle aşırı veya zorlu konumlarda yerleşik evleri ve ev tasarımının bu ortamlara uyum sağlamasına nasıl yardımcı olduğunu sergiliyor.

5. Evlilik veya İpotek

Marriage or Mortgage, 2021'de gösterime giren orijinal bir Netflix dizisidir. Çiftlerin kalplerini ve bütçelerini kazanmak için yarışan bir düğün planlayıcısı ve emlakçıyı konu alan bir realite şovudur. Her çift dışarı çıkıp paralarını mükemmel bir düğün için mi harcamak istiyor, yoksa hayallerindeki ev için bütçelerini korumak mı istiyor buna karar vermeliler.

4. Anında Otel

Instant Hotel, ilk olarak 2017'de yayınlanmaya başlayan bir Avustralya realite şovudur. Evlerini otele dönüştüren farklı ev sahiplerini takip ediyor. Ev sahipleri iki takıma ayrılarak ve birbirlerinin otellerini eleştirmeye yardımcı olurlar. Ardından, her takımın en iyi ev sahibi, 100.000 $ 'lık nakit ödül kazanmak için en iyi skoru yakalayıp kafa kafaya rekabet etmelidir.

3. Sunset'i Satmak

Selling Sunset, orijinal bir Netflix gerçeklik dizisidir. Gösteri, Los Angeles'ta bulunan lüks bir emlak komisyonculuğu firması olan Oppenheim Group için çalışan emlakçıları takip ediyor. Dizi, danışmanın hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarına odaklanıyor. 2021'de gösteri, Üstün Yapılandırılmamış Gerçeklik Programı için Primetime Emmy Ödülü'ne aday gösterildi. Ayrıca 2021'de Netflix, gösteriyi dördüncü ve beşinci sezon için yenilediklerini duyurdu.

2. Minik Ev Halkı

Uzun süredir devam eden bu dizi, ilk olarak 2014 yılında FYI ağında yayınlanan bir realite şovudur. Yenileme uzmanları John Weisbarth ve Zack Giffin'in ABD'yi dolaşırken ailelerin 500 metrekareden küçük bir ev olan mükemmel evi inşa etmelerine yardımcı olmalarına odaklanıyor. Dizi beşinci sezonun ardından sona erdi ve 2019'da Netflix'te yayınlanmaya başladı.

1. Rüya Ev Makyajı

Dream Home Makeover, 2020 yılında platformda yayınlanan orijinal bir Netflix dizisidir. Studio McGee'den Shea ve Syd McGee'nin profesyonel yaşamlarını belgeliyor. Studio McGee, Utah merkezli tanınmış bir iç tasarım şirketidir. Her bölümde, çift bir müşterinin evini yenilemesine yardımcı oluyor. Bir yenileme projesi, tek bir oda kadar basit veya tüm ev kadar kapsamlı olabiliyor. Ek olarak, gösteri, ailelerini yetiştiren ve kendi evlerini yenilemeye odaklanan McGees'in kişisel yaşamlarını takip ediyor.

DİĞER HABER
22 Ekim 2021