"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Vire Uygulaması İle Ev İncelemeleri Çok Daha Hızlı ve Kolay Hale Geliyor

Vire uygulaması, gayrimenkul incelemesi söz konusu olduğunda emlak profesyonellerinin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyor. Üstelik bu uygulamayı kullanırken herhangi bir sınırlamaya tabii tutulmamakla birlikte tamamen ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz.

Vire uygulaması, tamamen mülk yöneticilerine, ev sahiplerine ve teftiş işlemlerini düzenleyen emlak profesyonellerine yönelik olarak düşünülmüş. Emlak sektöründe doğrudan emlak profesyonellerine yönelik girişim sayısının azlığını düşündüğümüzde bu gibi uygulamaların geliştiriliyor olması son derece keyif veriyor.

Vire uygulamasının çalışma prensibi ise şöyle: Ev incelemesinin planlanması, yapılan incelemelerin kaydedilmesi, mülkler arasında en uygun rotanın hesaplanması, kapsamlı kontrol listelerinin hazırlanması ve hazırlanan raporların online ortamda paylaşılması gibi pek çok önemli ve kullanışlı özelliğe sahip.

Tüm bu özelliklere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak Vire’in özelleştirilmiş özelliklerinin bulunduğu ücretli bir sürümü de mevcut. Bu sürümde marka bilinci oluşturma ve mevcut raporlar gibi ek özelliklere ulaşmak mümkün.

Vire Uygulamasının Özellikleri

Bir uygulama üzerinden evlerin incelemesini yapmak, kâğıt üzerinde inceleme yapmaktan çok daha kolay, zahmetsiz ve pratiktir. Kiracı sözleşmeleri ve daha önceki yapılan incelemeler gibi kaydettiğiniz verilere ihtiyaç olduğunda anında bakabilirsiniz. Bir evin incelemesi ve yönetimi için gereken her şeyi tek platform üzerinde düzenli olarak biriktirebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda iPhone kamera uygulaması ile de bağlantı kurarak mülkler hakkında görsel olarak kaydetmeniz gereken bölgeleri çekmenize izin veriyor.

Limit Yok: İncelediğiniz evin özellikleri, odaları ve öğe sayısı hakkında bir sınırlama yoktur. Her inceleme için ayrı bir ücret alınmaz. Ek bir ödeme olmadan ihtiyaç duyduğunuz kadar inceleme ve özellik kaydedebilirsiniz.

Her Ayrıntı Yakalanabilir: İncelenebilen her özelliği görsel olarak kaydedebilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan her veriyi toplayabilirsiniz. Kaydettiğiniz görsellere “Temiz, çalışıyor, hasar görmemiş” gibi yorumlar eklemeniz de mümkün.

Sürüş Süresi Optimize Edilebilir: Eğer aynı gün içinde birden fazla emlak incelemesi yapacaksanız, Vire uygulaması sizin için gideceğiniz mülkler arasındaki mesafeyi hesaplar ve rotayı belirler.

Bildirim Gönderilebilir: Eğer inceleme yapacağınız evin sahibine veya kiracısına haber vermeniz gerekiyorsa, bunu direkt Vire uygulaması üzerinden bildirim göndererek yapabilirsiniz.

İnteraktif Raporlar Oluşturulabilir: Ev incelemesi sırasında hazırladığınız raporlar, interaktif olarak müşterileriniz ile paylaşılabilir. Görüşme yapıp kâğıtlar üzerinden görüşmek yerine, tek tık ile onlara raporlarınızı gönderebilirsiniz.

Ayrıntılar Parmaklarınızın Ucundadır: Ev sahiplerinin ve kiracıların irtibat bilgileri, evlerinin yol tarifi gibi bilgiler Vire uygulaması ile her zaman elinizin altındadır. Ekstra bir şey taşımanıza gerek yoktur.

Barındırma ve Güvenlik: Kaydettiğiniz tüm veriler güvenli bir platformda barındırılır. Geçmişteki kayıtlara ulaşabilmeniz için tüm veriler güvenli bir veri tabanında saklı tutulur.

Vire uygulaması, iOS sistemlerde (iPhone cihazlarda) bulunan bir uygulamadır. Ücretsiz sürümü olduğu gibi ücretli sürümü de 139 dolar karşılığında satın alınabilir.

DİĞER HABER
19 Mayıs 2017