"Tüm doğru malzemelere sahip olmakla her zaman iyi bir pasta yapılmaz." Emlak Broker
Voiceter Pro: Siz İstediğiniz Evi Söyleyin, O Sizin İçin Arasın

Akıllı ürünlerin her geçen gün farklı sektörlere farklı amaçlarla giriş yaptığına tanık oluyoruz. Bunlardan birisi de emlak sektörüne giriş yapan Voiceter Pro oldu. Google Home ile emlak aramak isteyen ev alıcılarına yönelik yeni bir arama özelliği geliştiren Voiceter Pro, yepyeni bir sesli girişim ile ortaya çıktı.

Voiceter Pro'nun yeni emlak arama fonksiyonu, Google Home kullanıcılarının sadece "Okey Google" diyerek bir ev alıp satmasına olanak tanıyor. Üstelik emlak arama özelliği, Google Home kiti bulunan herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. 

Bu özellikle ile birlikte ev alıcıları, Google asistanından kolayca emlak arama özelliğini açmasını istiyor ve Voiceter Pro ise ev alıcılarına istedikleri özelliklere uygun evleri bulmalarında rehberlik ediyor. 

Nasıl Çalışıyor?

Emlak arama özelliği, kullanıcıya mekân, mahalle, oda sayısı ve diğer ev özellikleri hakkında sırayla sorular yöneltiyor. Bu sorulara verdiğiniz cevaplar neticesinde en az üç defa tarama yapan sistem, kriterlerinize uygun olarak bulduğu tüm sonuçları bir e-posta şeklinde size gönderiyor. 

Şu an için Amerika Birleşik Devletlerinin seçkin pazarlarında bulunan Voiceter Pro, yenilikçi emlak uzmanlarına ulaşmak için dünya çapında etki alanını geliştirmeyi planlıyor. Yapay zeka destekli sistemleri ile Google Home'u birleştirerek emlak ihtiyacına yönelik kullanıcılara erişebilmekten çok memnun olduklarını dile getiren Voiceter Pro'nun CEO'su Miguel Berger devamında şu açıklamayı yapıyor:

Bu yapay zekâ araçları, ışıkları kapatıp açmaktan çok daha fazlasını yapıyor. Konuşarak arama yapma sistemi, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri bulması için doğal bir sohbet ortamı oluşturuyor.

Voiceter Pro Kimdir?

Farklı pazarlarda yapay zeka teknolojisi yardımı ile devrim yaratan Voiceter Pro şirketinin New York'ta ve Kaliforniya'da merkezi bulunuyor. Amazon'un Alexa'sı ve Google'ın Google Home'u ile birlikte tüketicilere anlamlı sohbet yazılımları sunan şirket, farklı sektörlere de yayılmayı planlıyor.

DİĞER HABER
14 Haziran 2018