"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
WeWork, Startup Ekosistemini Güçlendirmek için Growth Campus Europe'u Başlattı

Girişim, 9 Avrupa ülkesi ve 14 şehirde 17 milyon Euro'luk sübvansiyonlu çalışma alanı ve özel koçluk programları sağlamayı hedefliyor. Dünyanın önde gelen esnek çalışma alanı sağlayıcılarından biri olan WeWork, dokuz Avrupa ülkesinde ekonomik toparlanmayı hızlandırmayı hedefleyen bir girişim olan Growth Campus Europe'u başlattı; Almanya, Fransa, İspanya, Belçika, Hollanda, Polonya, İsveç, Norveç ve Çek Cumhuriyeti.

Pandemi, girişim şirketleri için büyük zorluklar ve boğucu bir oksijen maskesi sunarken, Growth Campus 17 milyon Euro'luk sübvansiyonlu çalışma alanı sağlayarak ekiplere yüz yüze işbirliği yapma yeteneği ve hibrit çalışmayı benimseyen çalışanlara esneklik sağlıyor.

Girişim, hızlandırıcılar ve kuluçka merkezlerinin yanı sıra sosyal etki ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar dahil olmak üzere tüm başlangıç ​​ekosistemine açık. Katılımcılar eğitim programlarına ve özel koçluk fırsatlarına özel erişim sağlıyor. WeWork, Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Münih, Paris, Barselona, ​​Madrid, Brüksel, Amsterdam, Varşova, Stockholm, Oslo ve Prag'da belirlenen WeWork lokasyonlarında uygun üyeler için %50'ye kadar ücret sübvansiyonu sağlayarak girişimlere destek veriyor.

Growth Campus Europe üyeleri WeWork Labs'a erişebiliyor ve WeWork'un küresel üye ağına entegre edilerek girişimlere büyüme desteği, sektör uzmanlarına ve mentorluk fırsatlarına erişim, özelleştirilmiş eğitim ve büyümelerine yardımcı olacak özel avantajlar ve indirimler sağlıyor.

WeWork International COO'su Samit Chopra açıklamasında şunları söylüyor: “Büyük Avrupa şehirlerindeki en büyük esnek çalışma alanı sağlayıcılarından biri olarak, pek çok farklı endüstrinin geleceğini şekillendirecek fikirlere sahip şirketleri desteklemek için üzerimize düşeni yapmaktan mutluluk duyuyoruz. WeWork, birlikte çalışma ve küçük işletmelerin büyümesine yardımcı olma ilkesi üzerine kurulmuştur ve uzmanlığımız, bu işletmelerin gelişmelerine yardımcı olacak ağa, becerilere ve araçlara erişim sağlayacaktır. Yenilik ekosisteminin Avrupa genelindeki ekonomilere önemli bir katkı sağlamasıyla, Growth Campus sektörü destekleyecek ve Covid sonrası ekonomik toparlanmada rol oynamaya yardımcı olacaktır.”

DİĞER HABER
23 Eylül 2021