“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
WeWork, Yardi Flex Office Platformunu Başlattı

WeWork Workplace, kullanıcıların hem özel mülkiyetteki kiralık alanlarını hem de kullandıkları herhangi bir WeWork alanını yönetmelerine olanak tanıyor.

WeWork ve Yardi, uygulamanın, çalışanların çalışma alanını nasıl kullandığına dair daha doğru veriler sunarak esnek ofis stratejilerinde varsayımları ortadan kaldırdığını açıklıyor:

  • Etkileşimli kat haritaları, otomatik rezervasyon, ziyaretçi yönetimi ve şirket duyuruları gibi özelliklerle çalışan deneyimini iyileştirin
  • Portföydeki her ofis alanını yönetin
  • Rezervasyon/doluluk oranları gibi bina düzeyindeki verilerle gerçek ofis ihtiyaçlarını anlayın

WeWork Workplace, alan yönetimi araçlarının yanı sıra, şirketlere, genişleme alanına ihtiyaç duymaları halinde çalışanları için WeWork ve WeWork'a bağlı konumlara erişim sağlıyor.

WeWork'un hibrit çalışma trendlerinden yararlanmaya verdiği önemin bir işareti olarak, anlaşma, benzer şekilde hibrit çalışma yönetimi yazılımı sunan Upflex için 30 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük ettikten iki aydan kısa bir süre sonra gerçekleşti.

WeWork Workplace gibi Upflex de işverenlerin sahip oldukları ve kiraladıkları ofis alanlarını esnek ofislere erişimi de içeren bir platformda yönetmelerine olanak tanıyor.

Her ikisi de veriye dayalı içgörüleri önemli bir satış noktası haline getiriyor ve kullanıcılara sürekli gelişen ofis ihtiyaçlarına yanıt vermek için gerçek zamanlı veriler sunmayı vaat ediyor.

WeWork'ta teknoloji ve inovasyon başkanı Scott Morey yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Günümüzdeki işletmeler, kişisel olarak gerçekleşen kültür, işbirliği ve üretkenlikten ödün vermeden alanlarını optimize ederek esnek çalışma modellerini hayata geçirmeyi çözmeli. WeWork Workplace ile bunu sağlamayı hedefliyoruz.

“Ölçek, hız ve esnek alanlara erişimdeki avantajlarımızı Yardi'nin endüstri lideri yazılım ve teknik yetenekleriyle birleştiren WeWork Workplace, masa rezervasyonu veya arka uç öngörüleriyle bitmiyor. İş yapısında dinamik ve sürekli gelişen bir verimliliği çözmeyi hedefliyor."

DİĞER HABER
28 Temmuz 2022