"Emlak dünyasını sıkıcı buluyorsanız, okuduğunuz yazıda altını çizdiğiniz cümleler yoksa yanlış bir yerde okuyorsunuz demektir." Emlak Broker
Yapay Zeka Destekli Photolemur ile Fotoğrafları Daha Güzel Gösterin

Günümüzde hayatımıza büyük ölçüde görsellik yön veriyor ve arkadaşlarımıza, ailemize ya da sosyal medya üzerindeki takipçilerimize kendimizi fotoğraflarla ifade ediyoruz. Hâl böyle olunca insanlar çeşitli düzenleme programlarına başvuruyorlar, gökyüzünün daha mavi, ağaçların daha yeşil gözükmesi için fotoğraf üzerinde oynamalar yapıyorlar.

Aynı şekilde gayrimenkul danışmanları için de en iyi fotoğrafları çekmek ve en iyi sunumu yapmak önemli. Yapay zeka ile çalışan ve fotoğrafların kalitesini bir üst seviyeye çeken Photolemur adlı uygulama bu konuda en büyük yardımcınız olacak.

Photolemur hem ücretli, hem ücretsiz versiyonlara sahip ve verdiği sonuçlar da oldukça başarılı. Otomatik düzenleme ve filtre ekleme seçenekleri işinizi kolaylaştırırken, muhtemelen bir süre sonra Google Fotoğraflar’ı kullanmaktan vazgeçmenizi sağlayacak.

Yapay zeka teknolojisinin hızına yetişmek artık imkansız.

Photolemur, fotoğrafınıza piksel piksel bakıyor ve yüzleri, nesneleri, ufuk çizgisini ve gökyüzünü ayırt edebiliyor, buna göre düzenliyor. Düşük ışıklı çekimlerde meydana gelen bozulmaları da düzeltirken, manzara fotoğraflarında çok daha hoş gözüken gökyüzü renkleri sunuyor.

Photolemur’un kullanımı da nispeten kolay diyebiliriz. Klasik sürükle bırak mantığıyla çalışıyor ve ardından fazla uğraşmadan fotoğraflarınızı son derece şık bir görünüme sokuyorsunuz.

Söylediğimiz gibi programın ücretsiz sürümü var fakat kullandıktan sonra beğenirseniz, üzerinde de sık sık çalışmayı düşünüyorsanız 29 dolar (tek cihaz için) ve 49 dolar (5 cihaz için) olan ücretli sürümlere göz atabilirsiniz.

DİĞER HABER
22 Mayıs 2019