"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Yapmo ile Hem E-postalarınızı Yönetin Hem Sohbet Edin

Yapmo, özellikle gayrimenkul profesyonelleri arasında kullanılan bir ofis işbirliği aracı. Hem tarayıcılar üzerinden hem de mobil cihazlar üzerinden kullanılabilen Yapmo, çok ofisli firmalar arasındaki bağlantının kurulması açısından büyük kolaylık sağlıyor.

E-postaları Yönetmek Çok Kolay

Gayrimenkul profesyonelleri, çoğu zaman gelen kutusunda biriken e-postaları yönetmekte son derece zorlanırlar. Binlerce e-posta gelen kutusunda birikir ve bir şey arayıp bulmanız gerektiği zaman arama çubuğunu kullansanız bile istediğiniz şekilde kullanım şeklini tutturamazsınız.

Yapmo, bu anlamda kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Tüm e-postalarınızı kategorilendirebiliyor ve istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz. Örneğin alıcılar ile ilgili e-postaları ayrı bir klasörde veya satıcılar ile ilgili e-postaları ayrı bir klasörde biriktirebiliyorsunuz. Böylece aradığınız içerikleri istediğiniz zaman bulmanız çok daha kolay oluyor.

Anlık Sohbet Etme İmkanı

Yapmo, sadece e-postaların yönetimi için değil aynı zamanda sohbet için de kullanılabiliyor. Özellikle çok ofisli sistem ile çalışan firmalarda veya ofisinizdeki ekip çalışanlarınızla kolaylıkla irtibat kurabileceğiniz Yapmo ile bir sohbet grubu kurabiliyor veya birebir görüşebiliyorsunuz. Böylece ortak açtığınız bir sohbet grubunda, diğer ekip çalışanları ile anlık toplantı bile yapabiliyorsunuz.

Video, Resim ve İçerik Paylaşımı İçin Uygun

Yapmo, sadece metinler için değil, aynı zamanda video ve resimleri göndermeniz için de uygun bir ara yüze sahip. En yüksek boyutlu dosyaları bile kolayca istediğiniz kişiye aktarabiliyorsunuz. İster bilgisayar üzerinden ister Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden hem video hem resim içerikli dosyaları kısa sürede iletmeniz mümkün.

Müşteri Yönetim Sistemi

Gayrimenkul profesyonellerinin kullandığı çok çeşitli müşteri yönetim sistemleri vardır. Yapmo, bu anlamda emlak danışmanlarına müşteri yönetim sistemi gibi kullanabilecekleri bir ara yüz de sunmuş oluyor. Müşterilerinizi de kullanmaları için yönlendirdiğiniz Yapmo üzerinde, bir müşteri listesi oluşturabilir ve istediğiniz an onların kaydettiğiniz bilgilerine ulaşabilirsiniz. Böylece müşteri yönetim sistemi için ayrıca ek bir uygulama kullanmak zorunda kalmazsınız.

HTML İçerikler İçin Uyumlu

Yapmo, aynı zamanda HTML dosyası olarak göndereceğiniz içerikler için de uyumluluk sağlıyor. Bir web sitesi içerisine gömdüğünüz HTML kodları, içerikte bir bozulma olmadan Yapmo sayesinde karşı tarafa gönderilebiliyor.

DİĞER HABER
19 Aralık 2018