"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Youtube Mobil Uygulaması İle Canlı Yayında

Teknoloji devlerinin rekabeti emlak profesyonelleri için bulunmaz bir nimete dönüşüyor farkındaysanız. Periscope ve Facebook Live canlı yayın uygulamalarına Google ne zaman cevap verecek diye merak ediyorduk işin açıkcası. Ve Google, Youtube mobil uygulamasından artık canlı yayın yapılabileceğini açıklayarak bu merakımızı gidermiş oldu. Şimdilik belirli bir kullanıcı gurubuna servis verecek bu hizmet yakında tüm kullanıcılara açık hale gelecek.

Eğer Periscope uygulamasını kullanan birisiyseniz, Youtube canlı yayın uygulaması da benzer özelliklere sahip ve kullanımı oldukça kolay. Youtube kanalınızın olması emlak pazarlama için fırsatlar sunarken, Youtube mobil canlı yayın uygulaması sayesinde daha yaratıcı bir pazarlama dünyasına giriş yapacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

Artık geleceğin emlak profesyonelliğin de etle tırnak misali bir tekno hayat bizi bekliyor. Bu teknolojik değişime ayak uyduramayanlar bu yarıştan kopacak. 

Siz de farkındasınız, öyle değil mi?

Emlakbroker.com, emlak kariyerinizde başarılı olmanız için gereken tüm bilgiyi sağlıyor. Bu sektörde başarı kazanabilmeniz için yazılmayanları yazarak her gün daha ciddi ve verimli şekilde çalışmaya ve üretmeye devam ediyor. Takipte kalmanız size değer katacaktır. 

DİĞER HABER
25 Haziran 2016