"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Eğlenceli Reklamlar: Başladığın İşi Bitirmede Nested Gibi Ol

Emlakçılık sektöründe hizmet veren Nested başladığı işi bitirmenin önemini Neil A Dawson & Company tarafından hazırlanan reklam filmleriyle eğlenceli hale getirerek anlatıyor.

Nested, yalnızca ev satmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerin yenisini satın almalarına da yardımcı olan Birleşik Krallık emlak şirketi olarak hizmet veriyor. Başarılı emlak kampanyası, yalnızca satış için müşterileri temsil eden geleneksel emlakçılara bir darbe indirmekle kalmıyor, diğer mesleklerin yarım bırakılan işlerinin nasıl görünebileceğini hayal etmelerini sağlıyor.

Eğlenceli reklam filmleriyle vermek istediği mesajı şöyle açıklıyor Nested, diğer tüm Birleşik Krallık emlak şirketlerinin sunduğu yarım kalan, sözünde durulmayan hizmetler yerine, müşterilerine uçtan uca bir hizmet sunarak güvenilir olmayı hedefliyoruz. 

Bu eşsiz teklifi net bir şekilde ve güvensizliği ortadan kaldıracak şekilde hayata geçirme hedefini misyon edinen Nested, reklam filmlerinin müşterileri üzerinde olumlu etkisi olduğunu söylüyor. Reklam çekimlerinin yayına verilmesinden sonra şirketin müşteri etkileşim oranı iki katına çıkmış. 

İlgili: Yarı Zamanlı İşler Yarım Sonuçlar Doğurur

Eğlenceli ve bir o kadar keyifli yaratıcı emlak reklamlarıyla sizi baş başa bırakıyoruz.

Keyifli seyirler :)

DİĞER HABER
26 Eylül 2021