"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlakçıların Bölge Videoları ve Mülk Resimleri Çekebileceği GoPro Hero 10 Black Tanıtıldı

Bir resim bin kelime konuşuyorsa, 360 fotoğraf konuşan bir kitaptır. Herhangi bir gayrimenkulün iç alanını etkileşimli bir 360 fotoğraftan daha iyi görselleştirmenin daha iyi bir yolu yok. Artık her emlak danışmanının yüksek kaliteli 360 fotoğraf çekmesi mümkün. Sanal turlar, emlakçıların en etkileyici listelerini sergilemeleri için giderek daha popüler bir araç haline geliyor. Ancak bu VR turlarını oluşturmak ne kadar kolay ve hangi kamerayı kullanmalısınız? Bu sorunun cevabı yazımızın devamında.

Aksiyon kameralarının mucidi GoPro, Hero 9 Black'in sunumundan sadece bir yıl sonra, GoPro Hero 10 Black olarak adlandırılan yeni aksiyon kamerasını tanıttı. Bu yeni sürümün tüm teknik özellikleri ve fiyat listesini yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Her danışmana lazım.

Pekala, teknik özellikleri konusunda profesyonel video kamera ve fotograf makineleriyle yarışan GoPro 10 emlakçılar için ne anlama geliyor. Daha da önemlisi, emlak sektörünün rekabetçi dünyasında GoPro'nuzla fark yaratabilir misiniz? 

GoPro, fotograf çekimleri için 360°'yi herkes için erişilebilir kılmaya kararlıydı ve muhtemelen tüketicilerin ilk akla gelen aksiyon kamera tercihleriyle bunu başarmış gözüküyor. GoPro'nun kullanımı son derece basit. Gelişmiş uygulama entegrasyonu sayesinde 360° video/resim çekmek, telefonunuzda düzenlemek ve paylaşmak çok kolay.

Yağmurlu havalarda bir kurtarıcı

360° sürükleyiciliğe sahip hızlı emlak klipleri için tartışmasız en akıllı seçim diyebiliriz. Tabi ki, piyasada bulunan kameralara kıyasla en ucuzu değil. Fakat danışmanlar için en önemli faydası, küçük olmaları, çok kullanışlı olmaları, sağlam olmaları ve video kalitelerinin (4K çekim yapma seçeneğinin olduğunu unutmayın) harika olmasıdır. Yağmurlu havalarda dış mekan çekimi yapılmasına imkan tanıyan su geçirmezlik özelliği danışmanlar için bir GoPro alma nedeni sayılabilir.

İlgili: Kim sınırsız ve ücretsiz sanal tur oluşturmak ister? Bir Kahve Keyfinde Klapty İle Bedava, Hızlı ve Kolay Üstelik Sınırsız Sayıda Sanal Tur Oluşturun

Bir emlak danışmanının tek sermayesi uzmanlık bölgesi. Sermayenin kazanca dönmesi, uzmanlık bölgesini müşterileriyle etkileşime girecek ve mıknatıs etkisi yaratacak tanıtımıyla başlar. Bir GoPro'nuz varsa (almayı düşünüyor da olabilirsiniz) uzmanlık bölge tanıtımını arabanın önüne yerleştireceğiniz bir kamera tutacağıyla veya portföyünüzdeki bir mülkü piyasaya sürüyorsanız, GoPro'nuz kesinlikle mülkünüzün etkileyici fotoğraf ve videolarını çekmenizi sağlayacaktır.

GoPro bir danışmanın müşteri referans videoları oluşturması veya mahalle sakinleriyle yapacağı sohbet, bölge esnafıyla gerçekleştireceği hızlı bir röportaj için kurulum gerektirmeyen özellikleriyle her zaman hazırdır. Üstelik tüm bu çekimlerinizi canlı olarak sosyal medya mecralarında yayınlayabilirsiniz. Artık insanların okumaktan daha çok video izlediğini hesaba katarsak danışmanların bölge ve bölge insanlarıyla daha çok video çekeceğini bize gösteriyor.

Şimdi yapmanız gereken tek şey, dışarı çık ve biraz video çek.

GoPro Hero 10 Black

Fotoğraf: 23MP
Video: 5.3K 60FPS, 4K 120FPS veya 2.7K 240FPS
Titreşim önleme: HyperSmooth 4.0
Ekran: Ön ve arkada LCD
Pil: Çıkarılabilir 1720 mAh Lityum-iyon
Ağır çekim: 8X
Su geçirmezlik: 10 metreye kadar
Sesli kontrol desteği: Var
Bulut desteği: GoPro Cloud (üyelik gerektiriyor)
Canlı yayın: 1080p
İşlemci: GP2

GoPro Hero 10 Black Fiyat Listesi

 

DİĞER HABER
17 Eylül 2021