"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
NoBroker’ın Yeni Reklamı, Aracılardan Kurtulmanın Mümkün Olduğunu Vurguluyor

Gayrimenkul danışmanlarını aradan çıkarmaya çalışan gayrimenkul platformu NoBroker.com, yeni bir reklam videosu hazırladı. TV reklamı olarak yayınlanan video, aracılardan kurtulmanın altını çiziyor.

Aracıları aradan çıkarmak

20 saniye uzunluğundaki reklam videosunda aracıların aradan çıkarılması ve son nesil teknolojilerden faydalanan bir marka kullanılması öneriliyor. Ev sahiplerini hedef alan video, aynı zamanda 45 yaş üstü, pek çevrimiçi olmayan kişilere hitap ediyor. Ayrıca reklam, dijital içerik ajansı olan Circus Elephants tarafından oluşturuldu.

TV reklam videosunun lansmanında konuşan NoBroker.com kurucu ortaklarından Saurabh Garg, şu sözleri dile getirdi:

“Bir ev sahibinin asıl endişesi, dünyanın neresinde olursa olsun keşfedilmek ve evini kısa sürede satmaktır. İşte bu yüzden ev sahipleri brokerlar ile anlaşıyor – keşfedilebilirliği arttırmak ve zorlukları en aza indirgemek için. Ancak brokerlara yüksek miktarda para ödeyen ev sahipleri, yine de çeşitli zorluklar ile karşılaşabiliyor. İşte bu noktayı hedef alan yeni reklam videosunda, birden fazla coğrafyada bilinci arttırmayı hedefliyor ve ev sahiplerinin evlerini daha hızlı ve aracılık ödemesi yapmadan NoBroker.com ile kiraya verebileceklerini vurguluyoruz

NoBroker.com’un pazarlama müdürü Siva Prasad ise video hakkında şu açıklamayı yaptı:

“NoBroker.com’un yaptığı şey, yıkıcı ve basittir. Ev arama sürecinde aracıları ortadan kaldıran yeni nesil teknolojiler, ev sahipleri ile alıcıları daha kolay ve efektif bir şekilde bir araya getiriyor. TV reklamı ile vermek istediğimiz mesaj budur. Yeni TV reklamı ile beraber hedef kitlenin NoBroker.com’un sunduğu üst düzey avantajları daha iyi anlayacağını düşünüyoruz.”

İlgili: Hindistan’ın Emlak Platformu NoBroker Yatırımlarını Arttırdı

DİĞER HABER
29 Kasım 2017