"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Property24'ün Eski Ceo'su Hürriyet Emlak’a Yeni CEO Olarak Atandı

Property24 emlak ilan sitesini sektörde liderliğe yükselterek Güney Afrika’nın bir numaralı emlak portalı haline getiren, 6 kıtada,  e-ticaret alanında pek çok proje gerçekleştiren Theo Mseka, Hürriyet Emlak’ın CEO’su olarak atandı. 

Kariyerine kendi girişimi “Go Media” ile başlayan Mseka, University of Cape Town mezunu. Naspers’ın yatırımı olan Property24 şirketi tarafından satın alınan Go Media’daki görevine devam eden Mseka, Property24’u sektörde liderliğe yükseltip Güney Afrika’nın bir numaralı emlak portalı haline getirdi.

Theo Mseka son olarak; Güney Afrika, Filipinler, Rusya, Kenya, Nijerya ve Afrika’daki 10 ülkenin içinde bulunduğu coğrafyada, ticari stratejiler ile ürün ve dijital pazarlama gibi fonksiyonların birbirlerini destekler halde işletilmesinden sorumlu olarak görev aldı.

Aslen Tanzanyalı olan Mseka, 2015 yılından bu yana “All Out Dance Foundation” adlı kuruluşun da yöneticiliğini yapmaktadır. All Out Dance Foundation, Güney Afrika lokal dansları ve salsanın yaygınlaşması, herkesin dans etmesi konusunda öncülük etmektedir. Theo Mseka, aynı zamanda çeşitli yardım kuruluşlarında da gönüllü olarak çalışmaktadır.

Hürriyet Emlak'ta yaşanan bu kan değişikliği emlak ilan savaşlarında rekabeti nereye taşıyacak beraber göreceğiz.

Kaynak: Hürriyet Emlak

DİĞER HABER
21 Eylül 2018