"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Ücretsiz 'Resimleri Temizleme' Aracı, İstenmeyen Görüntüleri Anında Rötüşlüyor

Photoshop becerileriniz yoksa, neden bir URL'de vaat ettiğini tam olarak yapan, kullanışlı bir web aracı olan Cleanup.pictures'i denemiyorsunuz.

Sadece resminizi yükleyin, fırça aracıyla kaldırılmasını istediğiniz şeyin üzerini boyayın ve hey oda ne: Yeni resim :) 

İster bir evin fotoğrafını çekerken dışarıda bırakmayı unuttuğunuz nesneleri kaldırın, ister bir oda fotoğrafı için dağınık ve kirli arka planı silin, bu temiz ve zaman kazandıran uygulama kesinlikle vazgeçilmeniz olacak.

Bir mülk çekiminde epeyce yorularak ofise döndünüz. Bu yorgunlukla fotograflara rötuş yapmak sizin için bir angarya olabilir. Ancak Samsung'un AI Laboratuvarı tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir model olan LaMa'nın desteğiyle, fotografçılık uygulaması geliştiren mühendisler, herkesin zahmetsizce fotoğrafları cilalamasına olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı uygulaması yarattı.

CleanUp.pictures adlı uygulama, fotoğrafta istenmeyen nesneleri kaldırmaktan, temiz arka planlar oluşturmaya kadar her şeyi yapıyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Tek yapmanız gereken, nesneleri silmek için sadece üzerlerine çizin ve puf. Samsung'un yapay zekası "sildiğiniz alanları doğru bir şekilde yeniden çizmek" için devreye giriyor, böylece hiçbir şey yanlış görünmüyor.

Hadi şimdi, ne kadar temizlenmesi gereken fotografınız varsa bilgisayar başına.

Bu arada, paylaşım ve beğenilerinizle daha çok danışmanın faydalanmasını sağlamayı unutmayalım :)

ilgili: Bir Kahve Keyfinde Klapty İle Bedava, Hızlı ve Kolay Üstelik Sınırsız Sayıda Sanal Tur Oluşturun

DİĞER HABER
03 Kasım 2021