"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Günaydın! Sımsıcak Bir Kahve Eşliğinde "Keyifli Okumalar"

Kitap tutkunu EmlakBroker.com ekibinden kitabım olmadan asla diyenlere sevindirici bir haberimiz var: Keyifli Okumalar!

Keyifli Okumalar, sımsıcak kahveniz eşliğinde her sabah e-posta kutunuza 5 dakikada okuyabileceğiniz iş dünyasına ait seçkin kitaplardan ve makalelerden derlenen, kariyer gelişiminize değer katan pasajları gönderiyor. Her sabah yeni bir güne başlarken sımsıcak kahveniz veya çayınızla; kahvaltı yaparken, metro, otobüs ya da vapur yolculuğunuzda, belki de boş zamanlarınızda size eşlik edecek faydalı içerikler mesai karmaşası başlamadan yüzünüzde tatlı bir tebessüm ile karşınıza çıkıyor.

İlgili: Kitap Okuma Alışkanlığının Meslek Hayatımıza Etkileri

Kitap tutkunları için yayına aldığımız, Günaydın! Sımsıcak Bir Kahve Eşliğinde "Keyifli Okumalar" servisimiz, mail bültenimize üye olan işine tutkuyla bağlı, fark yaratan danışmanlar arasında sadece gayrimenkul danışmanlarına özel bir paylaşımın ve ayrıcalıklı bir topluluğun parçası olma hissi de uyandırıyor.

Emlakbroker ekibi olarak, her sabah aynı metinlere gözümüzün değdiği, aynı bakış açısına sahip olduğumuz, iş yaşamında değer yaratan danışmanlarla tanışmaktan ve onların iş hayatlarına dokunacak en küçük bir fayda sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Peki, bunun için ne yapmanız gerekiyor?

Yapmanız gereken tek şey emlakbroker.com ana sayfasında "Bültene Kayıt Ol" kutusuna size ulaşmasını istediğiniz içerikler için mail adresinizi yazın. Güne bizimle başlamak için her sabah saat 08.30'da e-postanızı kontrol edin. Hepsi bu kadar :)

Önemli: "Keyifli Okumalar" servisimiz mail bültenimize kayıt olan tüm abonelere gönderilmiştir. Mail kutunuzun spam klasörüne bakmayı ihmal etmeyin!

 

DİĞER HABER
03 Ekim 2018